• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Atık ambalaj sistemi revizyonu hk.

A. Kapdı

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Atık Avcıları Geri Dönüşüm
Merhabalar Arkadaşlar,

Atık Ambalaj Sistemi nihayet revize ediliyor.

Bilgilerinize.

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

@ezgitanriverdi

Ek uygulama formu online.cevre.gov.tr adresinden danışmanlığını yaptığınız firmanın kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaptığınızda, sol üstte firma işlemleri/firma bilgilerim açıldıktan sonra ek uygulama başvuru formu tıklanıp indirildikten sonra çıktısı alınarak, alınan çıktı üzerinde manuel olarak ambalaj bilgi sistemi'nin yanındaki kutucuk elle işaretlenip o belgeyle il müdürlüğüne müracat edilmesi gerekiyor.
@Evrem Yeşil
Aynen. Ek uygulamaya bizim müdahale etme şansımız yok. İl müdürlüğüne çıktısını aldıktan sonra açılmasını istediğimiz uygulama(lar) işaretlenip başvurulur

@Evrem Yeşil

Açık olanlar için tekrar işaretleme yapmanıza gerek yok, sadece açtıracağınızı yada açtıracaklarınızı işaretlemeniz yeterli olacaktır.

Merhaba; online çevrede firmamın girişi bulunmuyor hiç kaydetmemişler. Şimdi başvuru yapacağım ne kadar sürede sonuçlanır?

@Ayşegül Şişman

Ayşegül Hanım ben lisanslı TAT nde çalışıyorum. atikambalaj.csb.gov.tr adresinden eski kullanıcı kod ve şifre ile giriş yapamıyorum yanlış diyor. Bakanlığı aradım, çevre bilgi sistemindeki kullanım başvuru formunda atık ambalaj sisteminin açılması için formu bakanlığa getirmeniz gerekiyor dediler. Konu ile ilgili bilginiz var mı? Ya da tam olarak bilgisi olan var mı? Zaten açık olan eski sistemi kullanmak daha mantıklı geliyor bana..

@ezgitanriverdi Çevre bilgi sisteminden firma bilgilerim kısmına girince sağ altta ek uygulama başvuru formu var ona tıklayıp formu indirin çıktısını alıp atık ambalaj sistemini el ile işaretleyerek il müd'ne teslim etmeniz gerekiyor.(muş)

@ezgitanriverdi Ezgi Hanım, lisanslı firmalar Bakanlığında dediği gibi online.cevre.gov.tr adresinden 'ambalaj bilgi sistemi'nin açılmasını talep ederek online.cevre.gov.tr adresi için kullandıkları kod ve şifreyle giriş yapabilecekler. Siz de çevre bilgi sisteminden ek uygulamalardan formda 'Atık ambalaj sistemini' işaretleyerek il çevre müd.'ne başvurmanız gerekir.

günaydın arkadaşlar. Tat firmasında çalışıyorum, eski şifrem ile giriş yapamıyorum. İl çevreye geçen gün gittiğimde eski şifrenizi kullanacaksınız ama şu an da sistem kapalı dediler. Formu okudum kafam karıştı ek başvuru formunda ambalaj sistemini işaretleyip yeniden mi gitmem gerekiyor il çevreye. iyi çalışmalar

@Şafak Yılmaz merhaba ambalaj bilgi sistemi diğer uygulama beledıyeler için

@Ceren Saydam ben şöyle yaptım online çevreden giriş yaptım.
ambalaj bilgi sistemi için başvuru formu çıkarttım.
manuel olarak işaretleyıp il çevreye basvuru yaptım. bakanlık ile görüşmemde 17 aralıktan sonra lisanslı firmalar için işlem yapılır dediler.

Ekli dosyalar

• on_yazi.pdf
    392.6 KB · Görüntüleme: 33