• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Atık ambalaj sistemi yenileme

Dilaraa

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
isg
arkadaşlar sistem ne zaman açılır bilgisi olan var mı ? atık ambalaj sistemine giriş yapılmıyor hala

@Gülşah Albayrak
Şimdi her insan her şeyi bilemez. Ama bu tür insanlar öğrenmeye açık değiller veya yardım almak istemiyorlar. Bir çözüm önerisi daha bakanlık devlet sektöründe çalışanlara bu tür konular hakkında bilgi verilmesini sağlayacak. En büyük engel bu zaten ve bu engeli aşarsak her türlü sıkıntı giderilir.

@Olgaç Sürmelihindi
Henüz hiçbir beyanımız yok. Lisansla birlikte tehlikesiz atık toplama ayırma belgesi içinde başvuruda bulunacağız. Geri dönüşüm yok.

@hatiye_findikci
Anladım. Ben kendime göre bir tablo hazırlamıştım ambalaj ve tehlikesiz atıklar için isterseniz gönderebilirim ve size gereken yardımıda yaparım her türlü konuda.

@hatiye_findikci
Bir şey değil dilekçe konusunda da ben onları bu forumda paylaşmıştım yine onunla da ilgili eksiğiniz olursa söyleyin.

@hatiye_findikci
Her ay ben buradan düzenli olarak tesisme gelen ambalaj atıklarını ve tehlikesiz atıklarını giriş yapıyorum ve ve ne kadar çıkış yaptığımı geri kazanım sonucu oluşan granülden ne kadar kime sattığımı bunlara dolduruyorum.

Ekli dosyalar

• AMBALAJ TAT VE GDT.xls
    38 KB · Görüntüleme: 65
  • Tehlikesiz Atık Alışlar.xls
    33.5 KB · Görüntüleme: 43
  • Tehlikesiz Atık Satışlar.xls
    18.5 KB · Görüntüleme: 41
@hatiye_findikci
Birşey değil. Bu GDT ve TAT olarak paylaştığım dosyada çubukların yerinde oynama olmuş teknik bir arızadan dolayı öyle hatadan dolayı affola :)