Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Atık beyan formu

Konu, 'ARŞİV' kısmında seezgn tarafından paylaşıldı.

 1. seezgn

  seezgn Misafir

  herkese merhaba ,atık beyanlarıyla ilgili birkaç sorum olacaktı, daha önce hiç beyan girmedim o nedenle sizin tecrübelerinize başvurmak istedim.
  Danışmanı olduğum firmanı birisinde daha önceki danışmanı 2011 yılı atık beyanında atıkları tesis içinde göstermiş. Daha sonrasında bu atıklar verilmemiş herhangi bir belge olmadığı için bende 2012 için tesiste stoklanıyor şeklinde gösterdim ve miktar belirtmemiştim. Şimdi sistem üzerinden bildirim yapılacak ve ben ne yapacağımı bilemedim. önceden var 70 litre ben de bir miktar gösterip toplam miktarı mı gireceğim acaba?
  bu şekilde göstersek bu ay içinde de elde bulunan atıkları lisanslı firmaya versek, yani bu konuda bir soru gelecek olursa bu belgeyi göstersek sorunu çözebilir miyiz?

  Bir diğer sorum da şu: Diğer firmamın merkezi izmit, bana çevre müdürlüğü tarafından verilen kullanıcı adı ve şifreyle sisteme girdiğim zaman merkezin adres bilgileri çıkıyor ve bu bilgiyi de değiştiremiyorum. yapacağım bildirim danışmanı olduğum tesisi yansıtmayacak bu durumda. İzleyeceğim yol ne olmalıdır.
   
 2. Olgun Akman

  Olgun Akman Misafir

  ...2011 yılı stok belirtilen ve 2012 olan miktarı sistemde belırtmenız gerekmekte...
  2011 yılını açıklamalısınız..._?
  merkezi izmit olan firmaya merkez dışını taşra olarak ekleyebılırsınız.. çözüm sağlayamazsanız il müdürlüğünü aramalısınız bence..