• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Atık geri kazanım/bertaraf tesisleri lisans sorgulaması hk.

@Alper Bilgin
Eizin sitesinde daha önce mevcut olan Çevre Danışmanlığı yeterliliği almış olan firmaların listesi yayınlanıyordu. O listeden bahsediyorum Alper Bey.

Merhabalar Sedat Bey,

atiklisans.cevre.gov.tr sitesinde atık seçiyorum ve arattırıyorum. ancak, atık seçerken tüm atık listesi seçili olarak görünüyor. Listeden atıkları eleyip arattırmak istediğim kodu seçiyorum. ancak, ara dediğimde yine tüm atık listesine sahip tüm tesisler karşıma çıkıyor. sistem de sorun olabilir mi?

Saygıdeğer meslektaşlarım,

Atık kodu sorgulama işleminde Alper Bey'in yeni düzenlemesiyle çok büyük kolaylık getirilmiştir.
Aşağıda eklemiş oldum ekran görüntüsündeki gibi; Atık Kodu kısmı eklenmiş olup, Atık kodu girişi yapıldıktan sonra sorgula butonuna basılarak lisanslı firma dökümü kolaylaştırılmıştır. Önceki sorgulama da oluşan sıkıntı giderilmiştir. İki şekilde de atık geri kazanım/bertaraf tesisleri sorgulama ekranını getirebiliyoruz.
infoalper 'e teşekkürü bir borç biliriz

atık kodu sorgulama.png

atiklisans.cevre.gov.tr adresıne tek bır atık kodundan arama kısmı eklenmıstır.
Eger bırden cok kod ıcın arama yapacaksınız aralarına vırgul koyarak arama yapabılırsınız.
OR : 101010 veya 101010,111111 gıbı