• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Atık geri kazanım/bertaraf tesisleri lisans sorgulaması hk.

merhabalar Sedat Bey,

atiklisans.cevre.gov.tr sayfasına ulaşamıyoruz. Tüm gün sıkıntı mevcuttu. Bakım mı yapılıyor?

@Sedat Azizoğlu
Az önce de aynı adrese 3 sefer girmeye çalıştım giremedim. Şimdi giriyor, daha önce de aynısı oldu yazılanlara bakarsak başka arkadaşlarda aynı sorunu yaşıyor belli ki bir alt yapı sorunu var. Anlamadım

Atıklisans sayfasındaki problemden haberimiz var. Ara ara gidip geliyor kendi kendine. Cok yakın bir zamanda yeni bir sunucuya tasınacak program. Buradan sızlere bılgı verecegım.

bu adres en son ne zaman güncellendi 7. ayda lisans alan firmalar da içinde mi acaba? Bir firmanın ismini aratıyorum bulamıyorum lisanslı olup olmadığına bakmam lazım