• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Atik geti̇rme merkezleri̇ i̇çi̇n kantar

ZEYNEP KEÇECİ

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
DANIŞMANLIK FİRMASI
Merhabalar;
300 m2 lik alanda Kurulum aşamasında olan atık getirme merkezi için kantar alabileceğimiz yer önerinizi sormak istiyorum
Atık kapasitesi fazla değildir Şartlara uygun kantarı nereden ve nasıl temin edebiliriz
Teşekkür ederim

@olgaç bey günaydın,

Şuan şöyle bir sorun ile karşı karşıyayız faaliyet gösteriş olduğumuz alanda kantarımız belediyenin tarafımıza tahsis ettiği kantardır ancak ikili ilişkilerde yaşanan bazı sorunlardan dolayı belediye kantarı kapattı biz dün topladığımız malı dökmedik tesise, il müdürlüğü izni olmadan başka kantar da tartım yapıp tesise dökemeyiz dimi, eğer sorun çözülmezse ise zaten il müdürlüğüne görüşmeye gideceğiz, ve belediyeye dilekçe yazacağım. Siz tecrübeli arkadaşlarında fikrini almak istedim ve işin kötü tarafı uygunluk başvurusu yaptım denetime gelecek diye memuru bekliyorum.

TUĞBA KONCAÜstad Merhaba,

Toplamış olduğunuz atıkları, atık getirme merkezinde yer alan kantarda tartım işlemi yapılması ve verilerin muhafaza edilmesi gerekir. Belediye ile sıkıntı yaşıyorsanız ivedilikle bu durumu çözmeniz gerekir. Durumu il çevre müdürlüğüne anlatın ve sorun çözülene kadar geçici bir yerde tartım işlemi yapmanıza izin verilebilir. Ama il çevre müdürlüğü; "kendi aranızdaki sorunu çözün ve tartım işlemlerini atık getirme merkezinde yapın" diyebilir.​