• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

atık ithalat belgesi hakkında

Evrem Yeşil

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
AMBALAJ
merhaba arkadaşlar,
atık ithalat belgesini mayıs ayında aldık . fakat atık ithalatı ile ilgili bir işlemimiz henüz olmadı. 3 ayda bir gönderilmesi gereken raporu boş mu göndereceğim.
nasıl bir yol izlemem gerek. bilgisi olan yardımcı olabılır mı?

Merhaba, bakanlığa hem mail hem de yazı ile beyan yapmanız gerekiyor. Tabloda hem yurt içi hem de yurt dışından kabulu yapılan atıklar sorulduğu için beyan vermeniz gerekmekte bana göre. Merkez ve şube tesisimize ait iki ayrı belgem mevcut. Şubeden hiç ithalat yapmamıza rağmen ben beyanlarımı gönderiyorum. İleride sözle hiçbir şeyi ispat edemeyeceğiniz için size tavsiyem boşta olsa not düşerek beyan vermenizdir.

Teşekkür ederim. sistemsel değil mi beyan formatı var zaten bakanlık mail attı o formatı onu doldurup kaşeleyip gönderdim.

entegre çevre sisteminde yapılacak bir işlem var mı bu aylık raporlar için

Arkadaşlar bu konu ile ilgili sormak istediğim bir şey var beyan formatını doldurup kaşe imza ve üst yazı ile hem mail hemde kargo ile bakanlığa gönderdim, bulunduğumuz il müdürlüğüne herhangi bir belge veriyor muyuz?