• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Atık kabul tesisi proje raporu atık yönetim planı

Melih Coşar

Yönetim Grubu
Danışmanlık Grubu
Danışmanlık Grubu Yönetim Grubu
Firma
.
Selamlar Arkadaşlar,

Atık Kabul Tesisi Proje Raporu ve Atık Yönetim Planı ile alakalı olarak çalışmış arkadaşlarımıza bir sorum olacak;

Bildiğiniz üzere bu rapor Gemilerden Atıkların Alınması ve Atıkların Kontrolü Yönetmeliği kapsamında Ek-1'e göre yapılmaktadır. Bu rapor tesisin lisans alımında bir tür teknik uygunluk raporu gibi mi kullanılacaktır? Raporu daha önceden hazırlamış veya bu konu ile ilgili çalışmış arkadaşlar bu rapor ve raporun hazırlanması ile alakalı olarak bir-iki püf noktası da paylaşabilirler mi?

Arkadaşlar merhaba,
Atık Kabul tesisi onay belgesinin süre dolumundan ne kadar önce yeni başvuru yapılmalıdır ve bu süre bitiminden dolayı yeni başvuru yaparken atık kabul tesisi proje raporları tekrar hazırlanıp sunulmalıdır değil mi yardımcı olabilirseniz sevinirim.