• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Atık kodları

teşekkürler arkadaşlar. Atık kısmını yanlış anlamışım. mankeni kullanıpta çöpe atanlar hangi kodla belediye sistemine vermemiz gerek diye sordular bende lisanslı firma ile görüştüm atık plastik dediler bende 20 01 39 Plastikler kodunu önerdim. Tekrardan Teşekkürler :)

Merhaba arkadaşlar , 12 01 17 atık kodunun çıkışını yapacağım fakat nakliyeci firmam uatf doldur diyor bu form kalkmadı mı ? tehlikesiz atık olduğu için motata girmeden direkt çıkışını yapmıyor muyum? Bu konuda tecrübesizim yardımcı olur musunuz ?

@gozdee UATF evrakı kalktı nasıl dolduracaksınız. Motat'tan vereceğiniz atığın kod olarak çıkacağını düşünmüyorum.

Analiziniz yok ise 120120 koduyla bertaraf tesislerine gönderebilirsiniz. Tesisiniz Marmara bölgesinde ise yardımcı olabilirim.

@Tly bence analiz yaptırmanıza gerek yok zaten. Bakanlığın kodlara göre lisanslı tesis bulabildiğiniz bir websitesi var ordan bakabiliriz geri kazanım konusunu seçerek.

Link :
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .