Atık kutusu istemeyen müdür

Funda Saltık

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
arkadaşlar, fabrikanın ofis bölümlerinde atık kutusunun çirkin durduğunu söyleyen bir müdürüm var, yardım.

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Site Kurucusu
:) Çöpleri bir nokta belirleyerek burada biriktirin, çöp kutusu yada belirlediğiniz nokta arasında bir seçim yapmak zorunda bırakın müdürünüzü.

CMNet Okuru

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
fenaa, halbuki çevreci imajı güçlendirir,yeşil güzel kutularr..

Nimet Arar

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
masa altı atık kutusu imot çevre teknolojileri.. diye bir firmaya ait bence gayet şık göze de batmaz bi bakın derim.

mal1.gif

Funda Saltık

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
:) Çöpleri bir nokta belirleyerek burada biriktirin, çöp kutusu yada belirlediğiniz nokta arasında bir seçim yapmak zorunda bırakın müdürünüzü.
Onlar göstermelik şeyler, burada kağıt, cam mı toplayacağız, 1 tanesine kağıt doldurun üretime koyun bu bizim atık kutumuz deyin, tüm personele de söyleyin içine kimse birşey atmasın diyor.

Funda Saltık

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
masa altı atık kutusu imot çevre teknolojileri.. diye bir firmaya ait bence gayet şık göze de batmaz bi bakın derim.
geri dönüşebilenlerin hepsi tek yere atılacak, ambalaj toplama firmaları öyle almıyor, 1 personeli de masalardan toplanan çöpleri ayırma işine verirsek müdür beni işten atar kesin:)

Nimet Arar

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
fabrikadan ayda yaklaşık ne kadar ambalaj atığı çıkıyo bunun size getirisi nedir hesaplayın ona göre ambalaj atıklarından parayı atıyorum kırtasiye ihtiyaçlarını karşılamada kullanabilir bunlar burda olmalı deyin yada bunun gibi tekliflerle gidin:)

Funda Saltık

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Ambalaj atıklarının bize getirisi yok, ücretsiz alıyorlar malesef lisanslılar.

Funda Saltık

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Diyorum ya müdürüm o kutuları görünce saçları dimdik oluyor.

Çağatay Çetinkaya

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Gerçekten kutunun görseli kötü olmasın? Zaten sizin yazdığınızdan "atık kutusunun " kötü olduğu anlaşılıyor. Atıkların toplanmasının kötü olduğu anlaşılmıyor. Bence göze hoş gelen bir atık kutusu koyarsanız işi çözersiniz.

Funda Saltık

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Onlar göstermelik şeyler, burada kağıt, cam mı toplayacağız, 1 tanesine kağıt doldurun üretime koyun bu bizim atık kutumuz deyin, tüm personele de söyleyin içine kimse birşey atmasın diyor.
Kötü değil ki. Klasik atık kutuları işte. Benim yazdığımdan atık toplanmasının kötü olduğu anlaşılıyor aslında.

Yusuf Dulda

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Diyorum ya müdürüm o kutuları görünce saçları dimdik oluyor.
Af edersin ofis deyince mutfağı ayrı olarak düşündüm.. Bir deneme yapın.. kutuları kaldırın atıkları ne yapacaklarını gözlemleyin. Daha sonra yeniden düşünürsünüz.. Bazen onların istediği bir şeyi yaptığınızı görmek istiyorlar... Kolay gelsin..

İrem Bengisu Erol

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Geçireceğiniz denetimlerde size ofisteki ambalaj/kağıt atıklarının nerelerde biriktirildiği nereye yollandığı sorulacak. Bence resti çekin, çok ufak bir konu da olsa bu bizim işimiz ve yapılması gerekiyor.

Ben yazın şirkette yenen meyvelerin çekirdeklerini attırmadım, toplayıp gömdüm :) Sanırım TEMA'nın bir projesiydi tohumları serbest bırakmak:) Abartıyor muyum biraz:)

Kolaylıklar dilerim size:)

Funda Saltık

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Af edersin ofis deyince mutfağı ayrı olarak düşündüm.. Bir deneme yapın.. kutuları kaldırın atıkları ne yapacaklarını gözlemleyin. Daha sonra yeniden düşünürsünüz.. Bazen onların istediği bir şeyi yaptığınızı görmek istiyorlar... Kolay gelsin..
Kaldırdım şuanda. Zaten hiçbirşey atamadan kaldırdık. 3gün benim yanımda bekledi, nereye koyalım diye düşünürken, müdür gördü, söylendi.