• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Atık Madeni Yağ Geri Kazanım Tesisleri

Ahmet Gençosmanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
KSE Madencilik
Atık Madeni Yağ Geri Kazanım Tesislerinde prosesde kullanılan Nargile tanklarının içindeki suyu bertaraf ettirmek istiyorum ama atık kodunu bulamadım bir türlü, bilgisi olan varmı acaba ?

Merhaba Ahmet Bey,

Daha önce bir tesisim den 07 07 04* ( Diğer organik çözücüler, yıkama sıvıları ve ana çözeltiler )atık kodu ile çıkış yapmıştım. Uygun olacağını düşünüyorum, yinede bağlı olduğunuz ilin İl Müdürlüğünden görüş almanızı tavsiye ederim.