• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Atık sahası personeli görev tanımı

Misliyna

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Karat Güç Sistemleri
Merhaba

Elinde atık sahası personeli görev tanımı olan var ise benimle paylaşabilirmi

İyi Çalışmalar

Ekteki dokümanı inceler misiniz? Belki bir fikir verebilir.

Ekli dosyalar

• Çevre Personeli Görev Tanımı.docx
    16.9 KB · Görüntüleme: 252
@Aydın Demirel
Bu bir örnek Aydın Bey personelin tanımlanmasını firmalar farklı şekilde yapabilirler, en nihayetinde çalışanın görev tanımı firma ve yöneticisi sorumluluğundadır. Aydın Bey böyle bir örnek paylaşılmış sizin işinize yaramazsa başkası bu konuda fikir edinebilir. Burası şunu yazmayın bunu yazmayın tartışmasının yapılacağı yer değil. İyi çalışmalar dilerim.

kesinlikle haklısın. ben tartışmak için yazmadım. kaç yıllık çevre mühendisisiniz bilemiyorum fakat biz böyle terimler kullanırsak başkaları "çevre görevlisi" dediğinde üzülmeyeceğiz o zaman....

Arkadaşlar sanırım siz tamamen yanlış anladınız konuyu, bu tanımdaki personel benim çalıştığım şirkette atık geçici depolama alanı sorumlusu, atık geçici depolama alanında atık teslim alan, saha kontrollerinde yardımcı olan bir personel=işçi görev tanımıdır. Bu bir çevre mühendisi görev tanımı değildir. Ayrıca konu farklı bir noktaya gitmeye başlamış ilgili doküman fikir vermesi amacıyla verilmiş örnek bir dokümandır. Meslek tartışması için konulan meslek unvanının sorgulanacağı bir doküman değildir. Herkese iyi haftalar dilerim.