• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Atık strafor geri dönüşümü

Sinem Yener

Kayıtlı Kullanıcı
ArkadaŞlar straforun gerİ dÖnÜŞÜmÜ hakkinda bİlgİ sahİbİ olan varsa lÜtfen yardimlarinizi rİca edİyorum.

Konu hakkında net bilgim yok fakat çalıştığım şehirdeki bir strafor fabrikasının internet adresinin gönderiyorum. inceleyin. faydalı olmazsa iletişim bilgilerinden telefon ile arayarak onlardan da rica yolu ile temin edebilirsiniz diye düşünüyorum.

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Ekli dosyalar

• pdf.zip
    2.7 MB · Görüntüleme: 358
  • denizyalitim EPS.pdf
    2.9 MB · Görüntüleme: 227
Arkadaşlar lütfen yardım.XPS cinsi strafor atıklarını alan firma varmı.3 gündür araştırıyorum fakat kimse almak istemiyor bu atıkları.İstanbul avrupa yakasında bildiğiniz bir firma varmıdır acaba

KISMET GERİ DÖNÜŞÜM
firmamız ankara 2006 yılında kurulup strafor atıklarını geri kazanım olarak değerlendirmektedir. ankara ve yakınlarından strafor atıklarınızı xps,eps, balık kutusu,eps tozu,xps tozu vs almaktadır. ankara ve şehir dışından eritilmiş takozlarınız değerinde alınır.aynı anda strafor eritme makinaları satmakdadır. irtibat:0531 403 45 88 /0541 403 45 88 /0554509 77 56

Ergrup Plastik olarak Ankara, İzmir,Antalya da strafor geridönüşüm tesisimiz bulunmaktadır ayrıca firmamız geri dönüşüm lisansına sahiptir.ERDİNÇ DİNÇ 0507 997 61 63

Kısmet geri donusum olarak ankara ve cevre ıller den strafor atıklarınız,erıtılmıs strafor takozlarınızda degerınde alınır. Arif Demırtas ANK/YENIMAHALLE GSM:0541 403 45 88 --0531 403 45 88

@Gürkan Güslü Evet bulunduğumuz bölge atık strafor(köpük) çıkmaktadır. TAT olarak bu straforları geri dönüşüme kazandırmak istiyoruz. Bunun için gerekli olan ekipman ve geri dönüşüm firmları hakkında bilgi gerekli.

@Faruk Dağgezen geri dönüşümü ne aşamaya kadar yapacaksınız. Sadece eritip takoz haline mi getireceksiniz yoksa takozlarını kırıp çapak mı yapacaksınız? Eritme işlemi için tek makine ile bu işlemi yapabilirsiniz. Görsel bulursam paylaşacağım

Evet @kubiay DUMAN Bey'inde dediği gibi straforları bulunduğu hal ile alan yerler çıkabilir fakat ağırlık olmayıp hacim nedeniyle aşırı nakliye masrafı çıkar. 5.000-20.000 Tl gibi bir masraf ile alacağınız eritme makinesi ile takoz haline getirerek satış yapabilirsiniz. Bulunduğunuz bölgede ki GDT'ler hakkında bilgim yok fakat @kubiay DUMAN Bey bu iş üzerine çalışıyor anladığım kadarıyla belki kendisi her konuda daha iyi destek olabilir.

Bu arada @kubiay DUMAN Bey trakya bölgesinden alım yapıyormusunuz ? Bizlerde T.A. tesisimizde çıkan straforlarla ilgili çalışma düşünüyoruz. Makine konusunda desteğiniz var ise görüşüp anlaşmak isteriz. gurkanguslu@ankacevre.com mailim

@kubiay DUMAN Biz eritip takoz haline getirmeyi düşünüyoruz. Takoz halinde geri dönüşüm firmalarına vereceğiz. Araştırdığım kadarıyla bu makinalar 20000-50000 € arasında bir fiyat çıkıyor. Bu makinalar yurtdışından mı getiriliyor yoksa türkiyeden de bunu tedarik edebiyormuyuz?

@Gürkan Güslü ilginiz için teşekkür ederim. İyi çalışmalar