• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Atık su arıtmada yeni teknolojisi

Alp Tasan

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
BakTek
Merhaba arkadaşlar,

Forumda yeniyim umarım konuyu doğru bir alanda açmışımdır :)
Ben moleküler biyoloji ve genetik mezunuyum daha sonrasında biyomühendislik bölümünde devam edip çevre teknolojileri üzerine uzmanlaştıktan sonra üzerine ar-gesini yaptığım projemin inovasyon hayalimi gerçekleştirdim.
Çoğumuz atık su arıtma bakterilerini tanıyoruz.. Üretimini gerçekleştirdiğimiz projemde ki sistemden kısaca bahsetmek istiyorum; atık su bakterisini cihazda üreterek doğru zamanda atık suyu arıtmak için sistemlere dozajlayan bir sistemi geliştirdik.. Bunun diğer bakteri dozajlayan ürünlerden farkı bakteriyi kendi içerisinde üretmesi, büyütmesi ve aktivasyonunu sağladıktan(spor halinde olmayan bakteri) sonra sistemlere vermesidir.Site adresi paylaşıla biliniyorsa örnek çalışmamızı göstermek isterim..
Burada bir diğer avantajda bir bilgisayarın 10 da 1 i elektrik tüketimi olması ve yaklaşık 1 metrelik bir cihaz olmasıdır.. Özetle ekstra bir alan kaplamadan duvara monte edip internet-su-elektrik olan her yerde kullanılabilinen ve ekonomik bir cihazdır.
Forumda ki paylaşımları oldukça kaliteli gördüğümden aranızda olmak istedim umarım bana da yer vardır :))

Arkadaşlar öncelikle güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim :) sitemiz :
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
burada biyoremidasyon teknolojisi ve ürünümüz olan bioguy hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.. Bir de kısa zamanlı örnek çalışmamızı inceleyebilirsiniz..
Umarım site adı vermek sorun olmayacaktır.
Saygılarımla,

Alp Tasan bey merhaba,

Çevre alanına katkı göstermek isteyen ve buradaki bilgilerden faydalanmak isteyen herkese kapımız açık. Sitemizde Firma Tanıtımları diye bir bölümüzde var. Burada firmanızı ve ürününüzü de tanıtırsanız faydalı olacaktır.

Merhaba Fatih Bey,
Yaklaşımınızdan dolayı çok teşekkür ederim. En son ziyaretçi olarak katıldığımız çevre fuarındaki ilgisizliği gördükten sonra burada sizleri tanımak gerçekten çok şaşırtıcı ve sevindirici oldu.
Google ve diğer gruplarınızada katıldım.En yakın zamanda da Firma Tanıtımını yapacağım..
Saygılarımla,