• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Atık Taşıma İşi ve Araç Lisansı

• Konuyu başlatan Silinen üye 25820
  • Başlangıç tarihi
S

Silinen üye 25820

Merhaba arkadaşlar belediye evsel atık toplama aracı hariç atık taşıma işi ve belediye evsel atık toplama aracı hariç araç lisansı ile ilgili bilgisi olan var mı ? Bu işi bir tat tesisi yapabilir mi ?

Tehlikeli atık taşıyacaksanız lisans almanız gerekiyor. ekte mevzuatı var. evsel atıklara lisans almıyorsunuz zaten. yine sormak istediğiniz olursa daha net yazın lütfen.

Ekli dosyalar

• atkteblig.docx
    46.9 KB · Görüntüleme: 35
Aydın Bey tehlikeli ve tehlikesiz atık yada ambalaj atıkları dışında birde çöp dökme hizmeti veriliyor . Benim bildiğim belediyeler yapıyo bu işi , belediye dışında bir toplama ayırma tesisi bu işi yapabilir mi

@L.Nergiz

Soru çok karmaşık ama şunu söyleyeyim tehlikeli ve tehlikesiz atıklar aynı araçta taşınmazlar yasak!!! Yani aynı araca alamazsınız...

Geri dönüşümü mümkün olmayan veya evsel nitelikli çöp dökme alanlarına gönderilen atıklar için sormuştum.2017 yılı birim fiyat listesinde çevre yönetimi genel müdürlüğü başlığı altında taşıma işi ve araç lisansı için belge bedeli bulunuyo, konuyla ilgili bunları biliyorum sadece, il müdürlüğüne ulaşamadığım için burdan sormak istedim.

kusura bakmayın sorunuzu tam olarak anlayamadım. siz nerede çalışıyorsunuz? tam olarak neyi taşıyacaksınız? kim taşıyacak? TAT'lar taşıma işi yapmaz. Yapıyorsada tehlikeli atıklar için ayrıca firma ve araç lisansı alır. evsel atıkları ve evsel nitelikli end. atıkları belediye toplar-taşır-bertaraf eder.