• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Atık tonerlerin bertarafı hk.

Hüseyin höbek

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
TSK
Arkadaşlar kolay gelsin. Elimde mevcut 300 ea kadar boş toner var ve tehlikeli atık olduğu için imha edecek firma, tehlikeli atık kodu gibi bilgilere ihtiyacım var. Acil yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler

hayır 16 02 13 atık kodudur. çunku atık yonetim planı eklikliğimz geldi bizde once 08 0317 yazmıstık ve ıl müdürlüğü bunun matbaacılara aıt olduğunu ve atık kodunun değiştirilmesi gerektiğini yazmıstı.
ayrıca 16 02 13
12 01 20,15 01 10,17 04 09.17 04 10,16 02 15 kodlu atıkların geri dönüşüm lisans kodu firmamızda(ilkem çevre geri dönüşüm) mevcuttur.ankarada yerimiz.0312 815 10 55 .yardımcı olurum..

Muhalefet olmak değil niyetim yanlış anlaşılmasın lütfen. Bizlerde tüm atık yönetim planlarımızda bu şekilde yazdık ve onaylanmıştır. Sonuç olarak tehlikeli atık alımını yapan lisanslı firma UATF 'lere kodu yazacak, çevre il md.'ne sunulacak, planlara da yazılacak. Önemli olan bölgenizin Çevre İl Müdürlüğünün vereceği karardır, lakin HP kartuş kullanıyorsanız söylediğimi yapın, ekonomik bir uzaklaştırma yöntemidir.