• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Atık yağ piyasası

Merhabalar,
Tesislerden çıkan bitkisel atık yağlarımızı MOTAT'tan girişini yapıyor muyuz? Firmalarla sözleşmelerimiz var ancak talep oluşturmak gerekir mi? Yoksa atık beyanında belirtmek ve sözleşmenin olması yeterli midir?

@Cem Yılmaz Bizim bitkisel atık yağlarımız yemeklik yağlar. Yani 20 01 25 koduna girmiş oluyor diye düşünüyorum. 20 01 26 olması için yenilemez yağlardan kaynaklanması mıdır?

@Cem Yılmaz Geçmiş yılların beyanlarına baktım hep 20 01 26 dediğiniz gibi çıkış olmuş. O zaman bunların ben verildiklerinde taleplerini açmam gerekiyor.
Görseldeki madde eskiye dayanıyor fakat şu anki uygulamaya göre Motat'ta gönderim yapılmadan önce talep açılmalı diyorsunuz.

Ekli dosyalar

• Bitkisel Atık Yağ.JPG
    Bitkisel Atık Yağ.JPG
    13 KB · Görüntüleme: 9
@kubraeren Tehlikeli olan her atık için MOTAT zaten bildiğiniz üzere zorunlu. Deha Biodizel firmasının Tekirdağ tarafına bakan yetkilisi Cengiz Bey ile görüştüğümde; bölgede bulunan tüm dönercilerin, sırf atık gönderebilmek için EÇBS'ye kayıt olduğunu bile söyledi kendisi :) Kodunuz 20 01 26 şeklinde devam etmelidir.

Selam arkadaşlar elinde şuan atık yağ bulunan var mı acaba ücret karşılığı alınır 05321579640 ibrahim yardımcı olursanız sevinirim
[automerge]1570537154[/automerge]
Her kod ta atık yağlar değerlendirilir 05321579640