Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Atık yönetim planı hazırlığı

Konu, 'ARŞİV' kısmında cerenycl tarafından paylaşıldı.

1. cerenycl

cerenycl CMNet Üyesi

Bilginize...

Ekli Dosyalar:

2. Ahu Çilek

Ahu Çilek CMNet Üyesi

öncelikle teşekkürler paylaşımınız için, bu dökümanın kaynağı nedir acaba? atık yönetim planı elektronik ortamda valiliğe sunulur denmiş son bölümde. böyle bir uygulama olmadığını yazılı olarak sunulduğunu biliyorum. bir karışıklık olmuş olabilir mi yada yeni bir uygulamadan haberdar olamayabilir miyim?

3. cerenycl

cerenycl CMNet Üyesi

merhabalar ahu hanım,
    atık yönetim planı bu formata uygun olarak yazılı sunuluyor. elektronik ortamda valiliğe gönderilen ayrıca bir atık beyan formu vardır. www.çevreonline.com sitesinde daha kapsamlı bir açıklama mevcuttur.

4. Ahu Çilek

Ahu Çilek CMNet Üyesi

merhaba,
    evet dediğiniz gibi atık beyanı online yapılıyor ancak, ekteki dosyada atık yönetim planı dendiği için tereddüt yaşadım . (bkz. 6. bölüm "Atık Yönetim planı ve ekleri elektronik ortamda İlgili Valiliğe (İl Çevre Müdürlüğüne) sunulur."). belki bu ifadeyi düzeltmek faydalı olur.

uygulamalarda sürekli değişiklikler olabildiği için kaçırdığım bir gelişme mi oldu diye düşünmüştüm ancak beyanlarla ilgili uygulamalarda bir değişiklik yok şimdilik.bu konuda hemfikir olduk. teşekkür ederim.

İlginizi Çekebilir

SAM_0490.JPG
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
DSC_0236.JPG
Merhaba Atık kodu hakkında bilgisi olan varmı? atık: araç filmlerinin deforme olmuş olanları
broşür 2.jpg
% 100 mısır koçanı granülünden üretim yapıyoruz. İlgilenen olursa 545-9431995 arayabilir. Odun talaşına kıyasla 7 kat daha emici. Kendi ağırlığının 7 katına kadar emme özelliğine sahip. İster...