• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Atık Yönetim Uygulaması Hakkında

Gökhan Kutlu

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
AGT Atık Geri Toplama San. Tic. Ltd. Şti.
merhaba arkadaşlar çevre bilgi sisteminde Atık Yönetim Uygulaması adlı uygulamaya tıkladığım zaman ''Bağlı olduğunuz tesisin yetkisi il müdürlüğü tarafından kaldırılmıştır '' diye bir hata alıyorum. Bilgisi olan var mı şimdiden tşkler

@Evrem Yeşil

firmamız adres değişikliğinden dolayı 2 adet gözüküyor sistemde fakat yeni çevre bilgi sisteminde bu 2 kayıt birleştirilmiş yalnız dedğim gibi bir hata ile karşılaşıyorum atık yönetim uygulamasına tıkladığımda. sabah durumu il müdürlüğüne izah ettim onlar ise bakanlığa ekran görüntüsü alıp mail atmamı istediler ben de öyle yaptım şuan beklemedeyim