• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Atık Yönetimi Dairesi Başkanlığı

Ayça Ç

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Özkan Demir Çelik San. A.Ş.
Herkese Günaydın,

Atık yönetim dairesi başkanlığı sayfasından Ger Kazanım/Bertaraf Tesisi Arama Motoru sayfasına girmek istediğimde kullanıcı adı ve şifre istemekte yazılmadığında ise hata sayfasına yönlendirmektedir. Bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olabilirse sevinirim.

İyi Çalışmalar.

Alper Bey; iyi günler dilerim.
Ben özel bir hastanenin çevre görevlisi olarak çalışıyorum. Ancak tesiste şu ana kadar yapılmış olan bir sağlık kuruluşu atık envanteri mevcut değil. hastanelerde tıbbi atıklar genel itibari ile 18 01 03 olarak bir atık kodu ile biriktiriliyor. tüm atıkları hastanelerde ayırt ettirmek neredeyse imkansız. İSTAÇ A.Ş. ile yapmış olduğum görüşme neticesinde bu atık kodu ile bütün hastanelerden aldıklarını ilettiler. bu sebeple ben atık envanterini yapmam gerekiyorsa eğer nasıl yapacağım bilemiyorum. Yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum. Atık Yönetimi Dairesi başkanlığına malesef bir türlü ulaşamıyorum. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

@cansu_soysal

Merhaba Cansu Hanım

Konu hakkında bılgım yok ama tıbbı atıklara bakan subeden sıze ırtıbat noktası bulup gondermeye calısacagım.

merhaba arkadaşlar; ben birşey soracaktım. Belediye ile sözleşme süresini uzattık. gelişim raporu hazırlanması gerek fakat kafam karıştı atık yönetim planı hiç değiştirmeden sadece aşamalrda daha fazla nüfusa hitap edip çalışma alanınızı artırın dedıler. sözleşme imzaladıktan sonra ilk gelısım raporu olacak bu . ben bu gelısım raporunu 1.aşamadan hıcbırseyı degıstırmeden devam etmem gerek degıl mı? umarım sıkıntımı anlatabılmısımdır.Şimdiden tesekur ederım.

Bakanlığın arama motoru yapım aşamasında diyor yine... Bakanlığı arıyorum muhattap yok.. Bilen yok ilgilenen yok bu nasıl iş ya... Biri yardım eder mi lisanslı tesislere nasış ulaşacağım şimdi ben???

Teşekkür ederim arkadaşlar ama benim aradığım şey atık koduna göre bertarafçı ya da geri dönüşümcü firmayı bulmak. Bunları bulabileceğim tek sayfa bakanlığın sayfasıydı ama o da açılmıyor.

Teşekkür ederim arkadaşlar ama benim aradığım şey atık koduna göre bertarafçı ya da geri dönüşümcü firmayı bulmak. Bunları bulabileceğim tek sayfa bakanlığın sayfasıydı ama o da açılmıyor.

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .