• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Atık yönetimi uygulaması kılavuzu

Uğurhan Korkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Tuğlu Mühendislik
Bakanlık Duyurusu
13.01.2015

Atık Yönetim Uygulaması (Atık Beyan Sistemi(TABS) / MoTAT / Kütle Denge Sistemi(KDS))) kullanılarak her yıl Ocak ayından başlayarak Mart ayı sonuna kadar gerçekleştirilen Atık Beyanlarının yapılmasında yardımcı olacak Atık Beyan Kılavuzuna ve Atık İşleme Tesislerinin Kütle Denge Formlarını doldurmalarında yardımcı olacak Kütle Denge Kılavuzuna ÇED, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğünün web sayfasında yer alan “
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
” kısmından ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki adresten ulaşılabilir.

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Ayrıca dosya olarak ekliyorum.

Ekli dosyalar

• icerikbelge2847.pdf
    626.8 KB · Görüntüleme: 82
  • KDS_kilavuz_25-06-2014.pdf
    1 MB · Görüntüleme: 86
upload_2015-1-17_11-54-5.png
sistem resimde olduğu gibi kırmızı olan yere veri giremiyorsunuz 2015 yılına aylık girebiliyorsunuz

sizin sistemde belki farklı görunuyor olabilir