• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Atık yönetimi

MUSTAFA AYDIN

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
TEİAŞ
selamün aleyküm hayırlı günler. atık yağ varillerini belediyeye verebilir miyiz acaba. acil cevap bekliyorum lütfen. kontamine varil. TEİAŞ'ta çalışıyorum. kamu kuruluşuyuz, bilmeyen çok da :)

@mumustafaaydin

Belediyenin lisansı var ise bu atık kodu ile ilgili verebilirsiniz ama zannetmiyorum.

Merhaba, otomotiv yan sanayi firmasından üretim firesi atıklarını alacağız (fren aksamları vb.). Fakat alacağımız atıklar hem plastik hem metal içerikli ayrılma imkanı yok. Bu atıkları alırken kullanılacak kod hakkında fikri olan var mı? 16 lı kodları üretim firesi olduğundan dolayı kullanamıyorum.