• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

atıkların gönderilmesi

hilol kartal

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
okul
02 03 05 - İşletme sahası içerisindeki atık su arıtımından kaynaklanan atıklar 1000kg
10 01 01 (10 01 04 ün altındaki kazan tozu hariç) dip külü, cüruf ve kazan tozu 200000kg
02 03 04- Tüketime ya da işlenmeye uygun olmayan maddeler (ağartma toprağı) 1000kg

Firmamda bu atıklar var ve denetimi var en kısa zamanda gönderiminin sağlamam gerekiyor.Atık Sahası sitesinden baktım fakat çoğuna ulaşamadım veya geri dönüş sağlayamadım.Bildiğiniz bir firma veya çalıştığınız bir firma var ise bilgi verirseniz sevinirim.

100101 kodlu atık için İmpaz, Trakya Atık Bertaraf Teknolojileri ve Çimentaş firmaları ile çalışıyorum. Bölgenize yakınsa iletişime geçmenizi öneririm. Diğer atıklar maalesef benim hiçbir firmamda oluşmamakta.