• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Atiksu aritma lisans işlemleri

esra kokturk

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
çaybel
MERHABA ARKADAŞLAR.BELEDİYEYE BAĞLI BİR ATIK SU ARITMA TESİSİ İÇİN LİSANS ALMAM GEREKİYO. NE YAPMALIYIM.YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM

BEN YENİMEZUN OLDUĞUM İÇİN BİR ÖRNEK İSTEMİŞTİM YARARLANMAKMAKSADIYLA.YOL GÖSTERİCİBİŞİY OLSUN DİYE

yardımcı olabilecek birileri varmııı

sonra kızdı diyorlar..

yeni mezun birinin belediyeye girme hakkı her zaman vardır, ANCAK ve ANCAK Binlerce kişinin temel sorunlarını yeni mezun üzerinden çözmek haksızlık.
@esra kokturk hanım konu sizinle alakalı değildir. Yanlış anlamayın sitemimiz sisteme ve uygulanan ahlaksızlıklara...:mad:
:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

yeni mezunların bişiy yapma hakkı yokmu. her yıl binlerce kişi mezun oluyor ve sizinde okul bittiğinde yeni mezundunuz .

ben sadece yardım istedim isteyen eder istemeyen etmez olay bu kadar basit.bazı şeyleri zorlaştırmanında bir anlamı yok

@esra kokturk

Atıksu Arıtma tesisiniz için Çevre İzni sürecine girmeniz gerekiyor. bunun için ilk adım GFB başvuruyla başlamak. AAT'nizin proje onayı var mı yok mu bu da şuan önemli. halihazırda AAT kurulu olarak düşünüyorum çünkü. her türlü yardımcı oluruz site arkadaşlarımızla merak etmeyin.

çok teşekkür ederim. şu an tesis kurulu tesisin çedi yok.evsel nitelikli atık su arutımı yapıyor ve üretimi 30.000m3. çed den muaf olamıyorum dimi

gbf için elinizde bi dosya mevcut mu nasıl hazırlamam gerekiyo acaba.kapasite raporu olmuyo buranın bildiğim kadarı onun yerine geçen herhangi bişiy varmı

debi çok ciddi; 30.000m3/gün. ÇED EK-1 16. Maddeye bu şekilde giriyor. ÇED'e tabii. Çevre İzin Lisansa göre EK-1 10.2'ye tabii. ayrıca online izlemeye tabii bir AAT. Ancak Belediyeniz ÇED almıştır. bence inceleyin. GFB Başvurusunda direk değerlendirilecek. zaten (verdiğiniz debiye göre yorum yapıyorum) tüm başvurularınız Bakanlığımıza olacak. ilk önce envanter araştırması yapın. ÇED vb. daha sonra
Çevre İzin ve Lisans Yönetmeliği eklerinde gfb için gerekli tüm bilgilendirme mevcut. bu safhaya geldiğinizde istediğiniz dökümanlar konusunda yardımcı oluruz. Büyük ihtimal, böyle büyük birAAT yatırımının ÇED i vardır, yapılmıştır. başka ihtimal düşünemedim

@esra kokturk
Esra hanım ÇED'i olmadığına emin misiniz? Çünkü bu debideki tesis tamamen İller Bankası desteğiyle yapılmıştır. İller Bankası'nın da istediği dosyalarda ÇED Belgesi var. Belgeyi bir arşivden araştırın ya da bulunduğunuz ilin Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'ne gidin yardım isteyin. Size belgenin bir örneğini verirler ve neler yapmanız gerektiğini ile ilgili size yön verirler. İl Müdürlüğü ile arayı iyi tutmaya bakın. :)