• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Atıksu arıtma tesisi ekipmanları için firma önerisi

• Konuyu başlatan Üye silindi 24647
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 24647

Merhaba arkadaşlar,
Atık su arıtma tesisi ekipmanları için fiyat/performans oranı yüksek olan firmaları önerebilecek olan var mı ?

ASM ARITMA VE BDK ARITMA firmalarını öneririm özellikle BDK arıtma ile kendi tesisim için çalıştım öneririm. Bu iki firma hem ekipman hem inşaat aşaması için geçerli

O zaman BDK ARITMA firmasını kesinlikle öneririm iletişim bilgileri filan bilgi almak isterseniz verebilirim

kendi çalıştığım firmalar var ama onları önermiyorum :)

Peki o zaman iletişim bilgilerini verebilirseniz sevinirim web sitesinde bulamadım form şeklinde var sadece :)

Buğra Kenar 05337175607 belki cepten ulaşamazsınız diye şirket numarası : 02163603355 ama direkt Buğra Beye ulaşmaya bakın çünkü yetkili kişi o hatta şey de diyebilirsiniz bilgileri Necati Beyden aldım diye hani aracı mantığı :) :)

Arsistek Arıtma Sistemleri olarak yardımcı olmak isteriz ... Firmamız kendi bünyesinde bulundurduğu imalathanesiyle proje departmanı, inşaat ve yapım işleri, proje koordinatörlüğü (Ek-1), İşletme hizmetleri konusunda faaliyet göstermektedir.

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .