• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Atıksu Arıtma Tesisi Tesis Sorumlusu Eğitim ve Sınavları Duyurusu - 11 Kasım 2021

Merhaba,

2021 Yılı AAT Tesis Sorumlusu Eğitimi için eğitim ve sınavlar ile ilgili duyuru yayımlandı.

Eğitim SınıfıEğitim BaşlangıçEğitim BitişSınav Tarihi
Kentsel/Endüstriyel A16 Kasım 202124 Aralık 202126 Aralık 2021
Kentsel/Endüstriyel B16 Kasım 202124 Aralık 202125 Aralık 2021
Kentsel/Endüstriyel C16 Kasım 202117 Aralık 202119 Aralık 2021
Kentsel/Endüstriyel D16 Kasım 202110 Aralık 202112 Aralık 2021

Kaynak:
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Merhaba eğitimler sizlere tanımlanmış mı ? ue.csb.gov.tr adresine girdiğimde katılabileceğiniz aktif bir eğitim bulunmamaktadır. uyarısı çıkıyor.

Önceki cevapları görüntüle…
Duyuru güncellenmiş arkadaşlar;

Atıksu Arıtma Tesisi Tesis Sorumlusu için eğitim başvuruları 15/11/2021 saat 00:00 da sonlanacak olup 16 Kasım 2021 tarihinde başlayacak olan eğitimlere ue.csb.gov.tr adresinden saat 12:00'dan sonra erişim sağlayacaktır.

Arkadaşlar 12 Aralıkta İSG sınavı olanlar aat@csb.gov.tr adresine şikayetlerini mail olarak bildirirlerse en azından sınav tarihi gelmeden belki bir umut çözüme kavuşturabiliriz. Yani seçim yapmak gibi olacak olacak AAT sınavı veya İSG sınavı. Bakanlıkta bunun tarihini belirleyen personeller ÖSYM sınav takvimine göz atmadan kafalarına göre belirliyor sanırım.

Eğitim aktif hale gelmiş ama ben hem endüstriyel d hem de kentsel d başvuru yaptım ama bende sadece endüstriyel gözüküyor böyle bir durum yaşayan var mı acaba

Selamlar,
Eğitim dökümanları ve videoları geçtiğimiz eğitim ile aynıları sanırım. Daha önce forumda bir arkadaşımız hepsini birleştirip paylaşmıştı fakat bulamadım şimdi. Mevcutsa gündeme getirebilir miyiz? Bir de sınavları nasıl düzenlediklerine dair bilgisi olan var mı test/klasik , ya da geçmiş sorular elinde olan arkadaşımız var mı?
Teşekkürler, iyi çalışmalar.

Merhabalar,
Egıtım dedıgı sadece dokuman paylasılması mı? canlı egıtım varmı ? ben goremedım de
Sınav ıcın cevre muh ıcın muafıyet yok mu?
Ayrıca sınav ıcın 200 tl den bahsetmısler hangı tarıhe kadar yatırılması gerekıyor.

seyfettinnSınav için Çevre Müh. dahil muafiyet yok. Bütün Çevre Mühendisleri girmek zorunda, küçük bir azınlık dışında.

Eğitimin geçen sene ile aynı olacağı kanaatindeyim. 200 TL olayı sınavı kazanırsanız belge ücreti. Bu süreçte TSK bünyesinde görevde olacağım eğer önümü kesmezlerse umarım sınav online olur.

Arkadaşlar geçen seneki sınav sorularının tartışıldığı bir Telegram grubu var mı?

Son düzenleme:
Önceki cevapları görüntüle…
Geçen seneki soruları not alan var mı acaba? Ya da sınav çalışma grubu gibi bir grup var mı?