• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Atıksu Arıtma Tesisi Tesis Sorumlusu Eğitim ve Sınavları Duyurusu - 11 Kasım 2021

Merhaba,

2021 Yılı AAT Tesis Sorumlusu Eğitimi için eğitim ve sınavlar ile ilgili duyuru yayımlandı.

Eğitim SınıfıEğitim BaşlangıçEğitim BitişSınav Tarihi
Kentsel/Endüstriyel A16 Kasım 202124 Aralık 202126 Aralık 2021
Kentsel/Endüstriyel B16 Kasım 202124 Aralık 202125 Aralık 2021
Kentsel/Endüstriyel C16 Kasım 202117 Aralık 202119 Aralık 2021
Kentsel/Endüstriyel D16 Kasım 202110 Aralık 202112 Aralık 2021

Kaynak:
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Sonuçlar ne zaman acıklanacak bılgı varmı acaba?

En azından birinden dahi geçemezsem çok üzülürüm.

bugün açıklanmayacak herhalde duyuruyu geri çekmişler görünmüyor

Evet bende duyurular bölümüne bakıyordum göremedim, kaldırmışlar. Yetiştiremediler sanırım

AAT Sınav Sonuçları Açıklanması Hk​

- Atıksu Arıtma Tesisi Tesis Sorumlusu sınavları 18/26ARALIK2021 tarihleri arasında gerçekleştirilmiş olup, sınav sonuçları kursiyerlerin eDevlette bulunan GSM numaralarına kişiye özel olarak bugün saat 18:00'den sonra gönderilecektir. Ayrıca sınav sonuçlarına
internet adresinden eDevlet şifresi ile giriş yapılarak erişim sağlanabilir.

- Endüstriyel B sınavı 49. soruda cevap şıklarında doğru cevap bulunmadığı için kursiyerlerden gelen geri bildirim ve yapılan inceleme ile teyit edilmiş olup, 49. soruya cevap veren tüm kursiyerlerin cevapları doğru kabul edilmiştir.

- Sınav sonuçları ile ilgili her türlü konu için (talep, istek, şikayet, geri bildirim vb) tek iletişim kanalı mevcut olup kursiyerlerin akademi@csb.gov.tr adresine eposta atmaları gerekmektedir.

T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı

Var D Sınıfında ikisinden birden

Düzeltme doğruymuş geçmişiz

Son düzenleme:
Sayın İlgili,
AAT Tesis Sorumlusu Sınav Sonuçları ile tarafınıza gönderilen smslerde iki sınava giren kursiyerlerin sınav sonuç bildirimlerinde aynı puan iletildiği görülmüş, sms firması ve yazılımından kaynaklanan bu hata ile kesin sınav sonuçlarımıza
internet adresinden erişim sağlayabilirsiniz.

İletişim: akademi@csb.gov.tr B001

AGAM BİZLE DALGA GEÇİYOR. :mad:

Sevgili bakanlık sayısal loto mu oynuyoruz soruları sonradan göremiyoruz hatalı mi bilmiyoruz cevaplarımızı göremiyoruz
Smsler komedi güvenilir bir sınav mı
Nerden bilcem aldığım notun gerçekliğini...

Önceki cevapları görüntüle…
sayfaya giriş yoğunluğu var, zorda olsa açabildim
sonuçlarını gören sayısı arttıkca sayfaya erişim kolaylaşıyor
epostada Mart2022 için yeni bir eğitim faaliyeti olduğu, eğitimi tamamlayanlar içinde dilerse eğitimi tekrar edebileceği yada direk sınava alınmak isterse sınava alınacağı soylendı

İnanılır gibi değil arkadaşlar sonuçlar önce mesajla geldi. Sonra yanlışlık olmuş dendi. Mesaj atan firma karıştırmış diyor açıklamasında. Bu durumda sonucun güvenilirliği tartışmalıdır. Kesin değildir. Ki bizim bu sınava girmemiz zaten ayrı bir fiyasko. Doğru düzgün sonuçlarıda açıklayamadılar o da fiyasko. Yazık...