• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Atıksu Arıtma Tesisi Tesis Sorumlusu Eğitim ve Sınavları Duyurusu - 11 Kasım 2021

Merhaba,

2021 Yılı AAT Tesis Sorumlusu Eğitimi için eğitim ve sınavlar ile ilgili duyuru yayımlandı.

Eğitim SınıfıEğitim BaşlangıçEğitim BitişSınav Tarihi
Kentsel/Endüstriyel A16 Kasım 202124 Aralık 202126 Aralık 2021
Kentsel/Endüstriyel B16 Kasım 202124 Aralık 202125 Aralık 2021
Kentsel/Endüstriyel C16 Kasım 202117 Aralık 202119 Aralık 2021
Kentsel/Endüstriyel D16 Kasım 202110 Aralık 202112 Aralık 2021

Kaynak:
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Arkadaşlar geçen seneki sınav sorularının tartışıldığı bir Telegram grubu var mı?

Son düzenleme:
Önceki cevapları görüntüle…
Geçen seneki soruları not alan var mı acaba? Ya da sınav çalışma grubu gibi bir grup var mı?

Sınav durumunu belirten meslektaşlar olmuş. Ben de telefonla ulaşamayınca e-posta ve CİMER üzerinden aşağıdaki gibi ifade ettim.

Merhaba,

12 Aralık 2021 Pazar günü iş güvenliği uzmanlığı (igu) sınavı ile tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı (tmgd) sınavı var.

İGU sınavının süresi 75 dakika, en geç 10.00'da sınav salonunda bulunmak gerekiyor. Sınav 10.15 - 11.30 saatlerinde.

TMGD sınavının süresi 240 dakika. Sınav 13.30 - 17.30 saatlerinde.

AAT kentsel ve endüstriyel d sınıfı tesis sorumlusu sınavlarının farklı bir güne planlanabilmesi, aynı güne denk gelen igu ve/veya tmgd sınavına katılacaklar için gereklidir.

D sınıfı tesis sorumlusu sınavlarının günü değiştirilebilir mi?
...

Son düzenleme:
Arkadaşlar geçen seneki sınav sorularına kısmen de olsa sahip olan birileri var mı?

Eğitim sayfasına girilemiyor. Aynı sıkıntıyı yaşayanlar var mı? Neden olabilir?

sisteme giremiyorum şuanda sorun sizdede var mı acaba.çıktı almıştım çalışmak için modül 2 de 14. sayfa Qmax hesaplamıyor 34560 m3/gün 1440 dakika /gün e bölünüyor sonuç 24 olması lazım 1 dakika/gün olarak yazılmış diğer adımlarda da devam ediyor. Ben mi birşeyi atlıyorum acaba

Eğitim sayfasına e-devlet ile giriş yapamıyorum aynı sorunu yaşayan var mı acaba?

Merhabalar sınavlarla ilgili hiçbir fikrim yok sadece pdf lere çalışmamız yeterli mi dökümanların sonlarında konu ile ilgili sorular var buna benzer sorular mı soruluyor sınavda onların dışında çalışmamız gereken konular var mı?Benim gibi sınava ilk defa girecek olanlara bu konuda yardımcı olabilirseniz seviniriz.

Gene sayfaya ulaşım yok galiba😞