• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Atıksu arıtma tesislerinde günlük yapılan analizler

hattab

Kayıtlı Kullanıcı
SA Arkadaşlar atıksu lab. günlük analizlerinin "örneğin UAKM, AKM , KURUMADDE , ORGANİK "NE ANLAMA GELDİĞİ HAKKINDA AYRINTILI BİLGİ VEREN DÖKÜMANLAR VARSA PAYLAŞIRSANIZ SEVİNİRİM.

Cevap: Atiksu aritma tesİslerİnde gÜnlÜk yapilan analİzler

@hattab
hattab ;
çevre mühendisi miyiz çevre görevlisi miyiz.bilgi amaçlı olarak merak ettim?

ArkadaŞlar Çevre mÜhendİsİyİm ama İŞe yenİ baŞladim. Bunlarin ne anlama geldİĞİnİ tabİkİ bİlİyorum ama ben daha ayrintili bİlgİ edİnmek İstİyorum.

örneğin UAKM yüksek olduğunda netür bir müdahalede bulunmalıyım. veya organiğin yüksek olması durumunda ne yapmalıyım