• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

atıksu desarj izni

omerokumus

CMNet Üyesi
Kayıt
1 Ağustos 2010
Mesajlar
29
Beğeniler
0
#1
çevre kanunca alınması gereken lisans ve izinler yönetmeliğinin eklerinde olan bir tesis kanalizasyona desarj ederse atıgını bunun atıksu desarj izni alıp gfb basvurusu yapabilirmiyiz ? su kırl. kont .yont. oldugunu girdiginide kabul ederek ?
 
Kayıt
21 Aralık 2008
Mesajlar
335
Beğeniler
50
#2
Cevap: atıksu desarj izni

Kanala desarj larda ilgili atik su idaresinden DKKR alirsin ayrica cevre izni almazsin, ama eger atiksu aritma tesisin den tehlikeli maddelerin su cevre yonetmeligi ek 1 e giren madde var kanal aritma ile sonlanmiyosa tehlikeli madde desarji icin cevre izni almasi gerekebillir, arkada$lar havada sorulari cevaplamayacam lutfen sorulari tam ve aciklayici olarak sorun, mesela bu soruda hangi sanayi dali, kanal sunu aritma varmi DKKR varmi gibi
Sevgi ve saygilarimla