• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Atıksu

MERVE DAĞHAN

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
yok
Evsel atıksu arıtma tesisimizde (tablo 21.3) 2 haftadır sıkıntı yaşamaktayız. Ayrıca 2 hafta önce aktif çmurumuzda sıkıntı vardı mezbahneden aşılama yaptık. Çıkış koi değerimiz sais kabininde 30 falan ölçüyor fakat kit ile baktığımda 90 ölçüyorum çıkış suyu bulanık koku ve köpük var çıkış suyu çözünmüş oksijen 4. Giriş koi değerimiz 600 650 arasında değişiyor. Havalandırma havuzunda oksijen problarımız bozuk süreye göre 45 dakika bekleme 15 dkika çlışma ile ayarladım. . Çıkış suyumuz bu şekilde çok net belli olmasada. Sorun ne çözemedim yada neler olabilir.

---- Otomatik olarak birleştirilen çoklu mesaj ----

Çıkış suyunda [BGCOLOR=transparent]böyle parçacıklar var. Çıkış sais kabinindeki haznede cam çepere yapışkan kıvamda bişeyler yapışmış sudan kaynaklı. [/BGCOLOR]

Ekli dosyalar

• IMG_20180215_113227.jpg
    IMG_20180215_113227.jpg
    67.9 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG_20180214_101118.jpg
    IMG_20180214_101118.jpg
    101.2 KB · Görüntüleme: 38