• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

ATP 1.0 Demo Atıksu Arıtma Tesisi Tasarım Demo Programı

cocoa35

CMNet Üyesi
Kayıt
1 Şubat 2010
Mesajlar
15
Beğeniler
6
#1
ATP 1.0 Atıksu Arıtma Tesisi Tasarım Demo Programı
Atıksu Arıtma Tesisi Tasarım , Keşif ,Maliyet ve AutoCAD çizim programı.Q , BOİ ,AKM , KOİ Değerlerini girerek tam otomatik Tasarım yapmak ve AutoCAD'e çizdirmek artık çok kolay..İnşaat ,Mekanik ,Elektrik-Enstrumantasyon maliyetlerini anında görmek bu program ile mümkündür.

Programın tanıtım dosyasına EKTEN, demo programa da BURAYA TIKLAYARAK ulaşabilirsiniz.

(İnternet problemi nedeniyle dosya yüklenemedi en kısa zamanda yüklenip linki eklenecektir)
 

Dosyalar

lutfi.polat

CMNet Üyesi
Kayıt
1 Ekim 2010
Mesajlar
10
Beğeniler
10
#7
arkadaşım linkin demosunu bilgisayarda nasıl kullancaz linkler ölü yükleyemedim
 
Kayıt
17 Şubat 2016
Mesajlar
228
Beğeniler
254
Şehir
SAKARYA
#12
Programı inceledim öncelikle güzel bir çalışma yani excelin sınırları zorlanmış resmen ama tavsiye niteliğinde olan eleştirilerimi de söylemeden geçemeyeceğim.
- Programda sistem seçimi var evet ama ünitelerin seçimi yok yani ben mesela çamur yoğunlaştırma istemiyorum yada terfi merkezine gerek yok yada kum tutucuya gerek yok sistemde mesela.Demek istediğim sistemi seçiyorum ama daha sonra ünite seçimi yapamıyorum.
- Sistem seçimlerinde eksiklik var fosfor parametresi gibi hem çamur yapan hemde bio-p havuzları yapımı ile giderilen bu parametre içinde bir havuz hesabı yapılmalı.
- Sistem seçimleri bence çoğaltılmalı alt gruplara eklenmeli. A20,berdenpho prosesi gibi daha detaya inilmeli.
- Nitrifikasyon olacak mı denitrifikasyon olacak mı bu sorular programda yanıtsız kalıyor gibi
- Autocad çizimi yapması çok güzel ama çizimlerde çok basit kalıyor yani insanın 10dk çizeceği çizimleri değilde havuzu detaylandırsa mesela havalandırma havuzuna blower borularını koysa köprü koysa vb. şeyler yapmalı
-Birde havalandırma havuzunu neye göre hesaplıyor, hava ihtiyacı hangi kaynağa göre hesaplanıyor. Bu referanslar neler bunlar çok önemli? Yani program şunu yapsa Atv ye hava ihtiyacı bu kadar Metcalf e göre şu kadar diye bu veriyi biz verse yada hava ihtiyacı neye göre hesaplansın diye sorsa bizde referans seçsek çok daha sağlam ve geniş bir program olur.
 

cocoa35

CMNet Üyesi
Kayıt
1 Şubat 2010
Mesajlar
15
Beğeniler
6
#13
Sn Kubiay bey;
Atp 1.2 to AutoCad Programımız ile ilgili yorumlarınıza çok teşekkür ediyorum vede yeni versiyonlarda bunlarında olacağını taahhüt ediyorum. Ayrıca Atp 1.2 to AutoCad 2016 Programı yeni yüzü ile
Linki görmek için izniniz yoktur Giriş yap veya kayıt ol.
adresinden Tam Sürüm ve Demo programlarını indirebilirsiniz.
İyi günler iyi çalışmalar;

HMG Teknolojik Yazılım Group
Hasan Görkey
İnş.Müh
info@atptoautocad.com
Gsm: +90 532 2682323

ATP1.2 ANASAYFA.jpg