• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Attila'nın lakabı

E. Cihan

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
N/A Environment
Geçen gün şehirler arası yolculuk yaparken bir şey dikkatimi çekti. Otobüsteydim, TV zaplıyorum. Kim 1 Milyon İster'de bir soru dikkatimi çekti. Attila'ya batının taktığı isim soruluyor. Şıkları tam hatırlamıyorum ama yarışmacı %50 kullandı. Kalan şıklar:

Tanrının Kılıcı
Tanrının Kamçısı

Benim hatırladığım kadarıyla Tanrının Kırbacı'dır Attila'ya verilen takma isim. Ama cevap sanırım Tanrının Kılıcı imiş. Google'den arayınca da hepsi çıkıyor :D
Sizce hangisi doğru ?

age of empires conquerors expansion da hunların seçkin üniteleri tarkanlardı. kırbaçları vardı. bina yıkma/yağmalalama konusunda bonusları vardı. kırbaç diyorum kenan bey.. bismillah..