• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Autocad 2010' daki Yenilikler..

Murat Erdem

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba Arkadaşlar.. Autocad meraklılarının sabırsızlıkla beklediği Autocad 2010 sürümü çıkalı aylar oluyor. Ancak herkesin merak ettiği bir çok yenilik var.. Bunları tam anlamıyla biliyor muyuz ?? Kullananlar, şimdiye kadar ki en derli toplu ve en kullanışlı Autocad sürümü olduğunu söylüyorlar.. Ben gözattığımda ise en beğendiğim özelliği ilk defa bir autocad sürümünde segment mantığı oluşturulmuş.. Böylelikle 3ds Max ile mükemmel bir sekronizasyonla çalışıyor.. Aşağıdaki dosya da Autocad 2010 da yeni özelliklerin hepsi bir bir anlatılmış..

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

İYİ ÇALIŞMALAR..

merhaba arkdaşlar;

Autocad 2010 bir çok yenilik eklenmiş. benim en çok hoşuma giden özelliklerden bi tanesi netcad le tam uyumlu hale getirilmesi. önceki sürümlerinde dosya transferlerinde bozulma oluyordu. ve ben çok sinir oluyordum :) ama gerçekten çok iyi olmuş netcad le tam uyumlu hale gelmesi.

Veysel acaba netcadin hangi versiyonunu kullanıyorsun benim bildiğim netcad 5.1 programıyla bu durumu düzeltti.
netcad 5.0 da dahil netcad dxf olarak 2004 versiyonunu kaydedebiliyordu ve burada tabaka ve font ayrıca bazı hatalar oluyordu.
Daha netcad 5.1 kullanmadım ama kullananlar sorun çözülmüş diyor.

Arkadaşlar bende de AutoCAD 2010 English var. Türkçe yamasını nasıl bulurum, tüm dosyaları da içinde olan.