• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Avea mobil imza..

İpekszksn

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Vestel Elk. San. ve Tic. A.Ş.
Merhaba arkadaşlar, mobil imza başvurusunda bulunacağım. Fakat günlük kullandığım hat Avea.. Mobil imza konusunda ise Avea'nın çok da başarılı olmadığını duydum. Bu konuda bana bilgi verebilecek birileri var mı? Avea mobil imza kullanan ve sorunları olan varsa buradan düşüncelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim..Teşekkürler...

Geçen yıl Avea nın mobil imza hizmeti yoktu yeni mi başlamışlar.Sadece Turkcell de var diye biliyorum.

Avea'da varmış, internetten araştırdığıma göre turkcell için de şikayetler var.. hal böyle olunca acaba elektronik imza mı alsam diye düşünüyorum..

teşekkür ediyorum arkadaşlar, elektronik imza da aklıma yattı. turkcell ve elektronik imza arasında karar vereceğim :)

Bana araştırma yaptığım zamanlar elektronik imza daha cazip gelmişti şu anda da elektronik imza kullanıyorum. Memnunum tavsiye de ederim ama tabi ki tercih size kalmış. Mobil imzayı daha da kullanışlı bulabilirsiniz.

@ysmnkcby

teşekkür ederim tavsiye için. elektronik imza daha sorunsuz oluyor sanırım, sorun yaşamaktansa flash'ı her yanımda taşımayı tercih ederim :)

bende daha yeni mobil imza için türkcell'e başvurdum ama evraklrımız eksik dedi bu yüzden şuanda hizmet veremediklerini söylediler. Aveya da sordum aylık 25 tl gibi bir ücretinin oldugunu ve faturalı bir hattın olmasını gerektiğini belirttiler. hizmeti şuan aktiv olarak veriyorlar. NOT:ayrıca haTtı yeni almaya kalkışırsanız 3 ay gibi bir süre mobil imza hizmetinden yararlanamıyabilirsiniz de dedi

Ben turkcellin mobil ima hizmetini kullanıyorum ayda tarifeye ek 5 TL kesiyorlar. Şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım ama elektronik imza alırsanız sürekli yanınızda taşımanız gerekiyor ve bilgisayara gerekli flash ayarlarının yapılması gerekiyor. Ben bundan dolayı sorun yaşarım diye mobil imzayı tercih etmiştim.

@Tansel ÖZÇELİK

şimdi kararsız kaldım.. hattım avea olduğu için herşeyde olduğu gibi mobil imzada da sıkıntı çıkaracağını düşünüyorum. Hat taşımak ve mobil imza alma işlemleri de 1-2hafta sürecek.. elektronik imza daha rahat olacaktır diye düşündüm.. teşekkür ederim.

@Bayram Yolcu

avea 4,80TL/ay gibi bir tarife ile mobil imza hizmetini sunuyor diye biliyorum. 25tl biraz fazla değil mi?

@Birgül Bakanoğlu

anlıyorum, turkcell hatta sahip olsam bir an bile düşünmezdim :) flash belleği bilgisayara taktığımızda eğer elektronik imza için gerekli olan programlar bilgisayarda yüklü değilse yükleniyor demişlerdi.. teşekkür ediyorum..

Bende aveada mobil imza kullanmak istedim, mobil imza uygulması kağıt üzerinde vardı. işlemleri yaptırdım 8gb lık kart aldım noterden gerekli belgeleri hazırladım başvuru yaptım sonrası işkence bekle ki mobil imza açılacak yok sorun vardı yok yazılım güncellleniyor falan filan sonunun gelmeyeceğini düşünerek elektronik imza aldım. Ancak yazdıklarım 2 sene önce şimdi durum nedir bilmiyorum ama değiştiğini hiç sanmıyorum en azından aveaya güvenmiyorum.