Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Avrupa'da türk üniversitesi

Konu, 'ARŞİV' kısmında Kadir Ünal tarafından paylaşıldı.

 1. Kadir Ünal

  Kadir Ünal CMNet Üyesi

  Atatürk Üniversitesi, Almanya'nın Neubrandenburg kentinde 'Avrupa Atatürk Üniversitesi' (Atatürk University Europe) adıyla üniversite kuruyor.'Atatürk University Europe'nın çalışmalarını yürüten Perfecttiming Holding Yönetim Kurulu Başkanı...
  Eki Görüntüle 11462
  Atatürk Üniversitesi, Almanya'nın Neubrandenburg kentinde 'AvrupaAtatürk Üniversitesi' (Atatürk University Europe) adıyla üniversite kuruyor.
  'Atatürk University Europe'nın çalışmalarını yürüten Perfecttiming Holding Yönetim Kurulu Başkanı Andreas Thoma ile Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. HikmetKoçak arasında protokol imzalandı. Başkan Andreas Thoma, Neubrandenburg kentinde 86 bin metrekare kapalı alana sahip yerleşke içerisinde, eğitim amaçlı kullanılan binaların Atatürk Üniversitesi'nin Almanya kampusunu kurmak üzere alındığını bildirdi. Thoma, üniversitenin önce Avrupa'daki Türklere hitap edeceğini, Türkçe, Almanca ve İngilizce eğitim verileceğini söyledi.
  Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Hikmet Koçak ise Türkiye'nin Avrupa'daki ilk kampus üniversitesini kurmanın heyecanı içinde olduklarını belirtti. Alınan kararları onaylaması için Yüksek Öğretim Kurulu'na (yök) gönderdiklerini anlatan Rektör Prof.Dr. Koçak, onay yetişirse önümüzdeki, yetişmezse 2013- 2014 öğretim yılında Atatürk University Europe'nın öğrenci almaya başlayacağını açıkladı.
  Avrupa Atatürk Üniversitesi'nin öğrencilerine uluslararası düzeyde eğitim vereceğine işaret eden Prof. Dr.Koçak, sadece Avrupa'dan değil Türki Cumhuriyetlerinden lisans veya lisansüstü için öğrenci alacaklarını anımsattı.
  Avrupa Atatürk Üniversitesinde ilk aşamada Uluslararası Hukuk Bilimleri, Uluslararası İşletme, İletişim, Uluslararası Siyasi Bilimler, Jeoinformatik, Beden Eğitimi ve Spor, Teoloji (İlahiyat), Türk Dili ve Edebiyatı ile Açıköğretim- Uzaktan Eğitim fakülteleri kurulacak.

  DHA(KS/AAA)

  http://www.haberler.com/almanya-da-avrupa-ataturk-universitesi-kuruluyor-3739608-haberi/
   
 2. Fatih Özcan

  Fatih Özcan Site Kurucusu

  Arkadaşlar haberler yada herhangi bir konu açılırken lütfen haber içeriğini burada paylaşarak kaynak linki veriniz.
  Doğrudan link içeren konular açılınca konularınız çöpe taşınmaktadır.
   
 3. Kadir Ünal

  Kadir Ünal CMNet Üyesi

  Şükür ya bende burda ne olduğunu çözmeye çalışıyorum. Çok teşekkürler
   

İlginizi Çekebilir

indir.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
broşür 2.jpg
% 100 mısır koçanı granülünden üretim yapıyoruz. İlgilenen olursa 545-9431995 arayabilir. Odun talaşına kıyasla 7 kat daha emici. Kendi ağırlığının 7 katına kadar emme özelliğine sahip. İster...
IMG-20170316-WA0000.jpeg
Arkadaşlar merhaba resimde proses sonucu oluşan atık orneklemeleri bulunmaktadir. Daha detayli bilgi verilecektir.