• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

"Aylık Değerlendirme Raporu" Dosyası "Aylık Faaliyet Raporu" Olarak Değiştirildi

Cem Yılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Güneş Çevre Danışmanlık
Merhaba arkadaşlar,

Firmalarda hazırladığımız Aylık Değerlendirme Raporu dosyalarımız, "Aylık Faaliyet Raporu" olarak değiştirilmiştir. İlgili değişiklikleri, ekteki dosyadan inceleyebilirsiniz.

Hepinize iyi çalışmalar dilerim

---

14 EYLÜL 2020 TARİHLİ DÜZENLEME: HAZIRLAMIŞ OLDUĞUM ÖZET DOSYAYI KALDIRDIM. KENDİ İNCELEMELERİNİZİ KENDİNİZ YAPABİLİRSİNİZ.
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Son düzenleme:
Merhaba Fatih Bey
Yeterlilik uygulamasına girdiğim zaman uygulamaya giriş türünüzü seçiniz diye bir soru çıkmakta karşıma daha önce bu uygulamayı kullanmadığım için hangisini seçmem gerekir şimdiden teşekkür ediyorum.

İç tetkik raporunun en altında
² : Raporun imzalı/kaşeli bir nüshası işletmede bulunan dosyada olmalıdır, diğer imzalı/kaşeli nüshası
ise çevre görevlisi/çevre mühendisi/çere yönetim biriminde bulunan dosyada veya elektronik
ortamda muhafaza
edilmelidir. deniliyor. Bu kapsamda Elektronik ortamdaki qr kodu olabilir

Ekli dosyalar

• almer.png
    almer.png
    498 bayt · Görüntüleme: 37
Elektronik ortamdan kasıt pcde olması galiba eğer kasıt bilgisayarlarda olması ise ona QR kodu çıkmaz.
Anca internet ortamına yüklemek lazım ki varsa öyle bir alt yapı yükleyelim. Yoksa internete yüklenmeyen hiç bir verinin QR kodu oluşmaz.