• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Aylık Faaliyet Raporu

erdem686

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
yok
Aylık faaliyet raporu yazmam gerekiyor ödev olarak yardımcı olabilecek 1 tane örnek atabilecek var mı acaba ?

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
erdem686Merhaba, 2017 yılında örnek olarak hazırlanan ambalaj atıklarının toplanması ve ayrılması faaliyetine ilişkin aylık değerlendirme raporu bulunmaktadır. Eski formata göre hazırlanmıştır. Yeni format ile eski format arasında çok değişiklik yok. Umarım faydalı olur. İyi çalışmalar.

Ekli dosyalar

• ÖRNEK AMBALAJ ATIĞI TOPLAMA AYIRMA AYLIK DEĞERLENDİRME RAPORU.docx
    33.5 KB · Görüntüleme: 83
Olgaç Bey günaydınlar, benim tat tesisimde evde kullandığımız domestos şişeleri kabul edilmişti. Ve denetim sırasında bu atıkların kont. ambalaj atığı olarak çıkış yapılması istendi. Sürekli çıkan bir atık olmadığı için ben bunu proses sonucu oluşan atık olarak değerlendirmedim. Konuyla ilgili yorumlarınızı rica edebilir miyim?

Merhabalar. 25 ağustos tarihinde sozlesme imzalanan bir firmamiz var. Bu firmaya benim agustos ayi icin aylik degerlendirme raporu yazmam gerekiyormu? Raporlarini eylul ayinda yazmaya başlasam olur mu? Zaten ağustos ayi icin calisma takviminde de görünmüyor.

Firmanin ecbs kaydi olmadigi icin kayit yapilip sistemin acilmasi icin il müdürlüğü onayi beklenmektedir. Haliyle takvime ekleme yapamadik büyuk ihtimal eylul ayina sarkacak. Aylik calisma takvimine eklemesektemi rapor yazmamiz gerekir agustos ayi icin.

Üstad,

Siz firmanın onayı için ivedilikle İl Çevre Müdürlüğü ile görüşün. Aylık faaliyet raporları, sisteme aylık takvim atamasına istinaden hazırlandığı için bence rapor hazırlamakta acele etmeyin. Tesisi, Çevre Mühendisi arkadaşın üstüne atama yaptıktan sonra aylık takvimi hazırlar ve faaliyet raporu hazırlarsınız.

Hocam ecbs kaydı olmamasını ve sisteme sözleşme yüklenememesini bahane olarak görmüyor il müdürlükleri. Sözleşme imzalandıysa hizmet verilmeye başlanmış demektir.