• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Aylık Takvim

arkadaşlar aylık çalışma takvımıne gırerken , sahış uygulamaları mı ? yoksa firma sekmesınden mi ? giriş yapıcaz bide işveren eçbs üzerinden yapılacak işlemler

@Cem Yılmaz ben hala şu kısmı anlamadım, 'ilgili bilgi ve belgelerin ibraz edilmesi koşulu ile ertelenebilecektir.'
Şehir dışı programlarındaki çevre yönetim hizmetleri; kısıtlama olacak illerde ertelenecek ise, bu dediğiniz belgeler kime ibraz edilecek? :D

@tugceturan Muhtemelen size 1 yıl sonra İl Müdürlüğü soracak "6 Mayıs günü neredeydiniz" diye :D Siz de o zaman ibraz edersiniz bir şeyleri.

Şaka bir yana, örnekle açıklayayım. Ben Çorlu'dayım ve İstanbul'da müşterim var. Benim buraya gidişim şu an için yasak. İl Müdürlüğü 2 ay sonra "neden bu ay gelinmemiş" şeklinde bir ibare kullanırsa, onlara çalıştığım firmanın yeterlik belgesi ve bağlı bulunduğu ili ibraz ettiğimde sorun çözülmüş olacak.

Ben aylık takvimi girmemiştim fakat benim yazıdan anladığım gitmesenizde olur gibisinden bu ay zaten 18 nisanda sokağa çıkma yasağı olacak .yani müdürlükten kimse gelipte bu virüs zamanında sen niye tesise gitmedin demez zaten gün sayısı olarakta yapacak gün kalmadı ben kimseye gitmesini tavsiye etmiyorum zaten firmalarda gelin demiyor.uzaktan tüm işleri halletmeye çalışıyorum.aylık denetimide gönderiyorum işleri takip etmek amaçlı olarak.işverenim zaten gitme diyor.sizlerinde git diyeceklerini sanmıyourm

Evet ilgili maile cevap geldi .
Biraz trajikomik ama :)

Ekli dosyalar

• 3063C2BE-1F41-4280-9614-7EC4FB0D91E9.png
    3063C2BE-1F41-4280-9614-7EC4FB0D91E9.png
    38.1 KB · Görüntüleme: 142
  • CCD52178-0161-4629-A338-13B5DC3E6BA5.png
    CCD52178-0161-4629-A338-13B5DC3E6BA5.png
    34.6 KB · Görüntüleme: 132