• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Aylık Takvim

@Fatih Koçak Şehirdışı programlarına seyahat izni için e-devletten başvurdum, protokol, bakanlık yazısı, belgemi vs yükledim. Ama şuan red onayı bekliyor diyor, red olacak muhtemelen....

@Fatih Koçak Teşekkürler. Ama Adnan Bey'in mailinde de valilikten izin alıp gidilmesi gerekliliği yazıyor. Görevlendirme yazısı yazılıp gidilebilir vs diye belirtilmemiş. Şuanda şehir dışı çevre firmalarım uzaktan çalışma şeklini kabul ettiler. Ben yinede rapor tutucam o yüzden. Raporda da belirtirim bu durumu (izin verilmediğini) diye düşünüyorum...

@tugceturan Değerlendirmenizi o şekilde de yapabilirsiniz. Ama dediğim şekilde işlem yapan arkadaşlarımız var. Sorun oluşturmamış.

İlçedeyiz Kaymakamlıkla görüştük sözleşmenizi göstererek geçiş yapabilirsiniz dediler. Geçişlerin olup olamayacağına dair bir yazı veremiyoruz dediler.

Arkadaşlar Merhaba ,

Şehirlerarası Danışmanlık faaliyetlerini sürdürmek için aşağıdaki ekte bulunan taslakları kullanarak hizmet verilebiliyor.

Deneyip başarılı olan arkadaşlarımız var :D

Bilgilerinize..
1588855306627.png

Ekli dosyalar

• Tarih.docx
    1.3 MB · Görüntüleme: 32
Merhaba arkadaşlar bi sorum olacak. Danışmanlık firmasında sağlanması gereken 4 mühendisten bir arkadaş işten ayrıldı. Bildiğim kadariyla 30 gün içinde yeni mühendis istihdam etmek gerekiyor. Peki ayrılan arkadaşın üzerinde ataması olan firmaları takvime girerken nasıl bir yol izlemeliyiz