• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Aynı vergi numarasına sahip tesisler

sudamlası

CMNet Üyesi
Kayıt
22 Mart 2011
Mesajlar
13
Beğeniler
0
#1
Merhaba, aynı vergi numarasına sahip tesisler için e izinde sisteme giriş yapma konusunda sıkıntı çekiyorum. bu konuda bilgisi olanlar paylaşırsa çok sevinirim.
 
Kayıt
4 Nisan 2011
Mesajlar
295
Beğeniler
14
Şehir
Bursa
#2
Aynı vergi numarasına sahip birden fazla tesis Ek-2 ye girse dahi tek çevre görevlisi yetmemektedir. Bunun için bir çevre birimi kurmak gerekmektedir. Yaşadığınız sıkıntı bununla ilgili ise bir çevre görevlisi daha istahdem edip çevre birimi kurmak zorundasınız. farklı bi sorun yaşıyorsanız ayrıntılı anlatırsanız belki yardımcı olabilirim.
 

sudamlası

CMNet Üyesi
Kayıt
22 Mart 2011
Mesajlar
13
Beğeniler
0
#4
tesislerin her biri ayrı ayrı Ek-2 de değerlendiriliyorsa Çevre görevlisi yeterli olmakta. Eğer tesislerden bir tanesi Ek1 kapsamında kalıyorsa entegre tesis için yönetim birimi kurulması gerekmekte başvurular bakanlık tarafından değerlendirilmekte. Bilginize.