• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Aytan Teknoloji - Radyasyondan Korunma Eğitimleri

Firma adresi
Göktürk Merkez Mah. İstanbul Cad. 1. Begonya Sok. Arcadium Life 3 Sitesi Eyüp İstanbul
Firma telefonu
02129095298
Mail adresi
info@aytan.net
Web Adresi
http://www.aytan.net
Faaliyet bölgesi
  1. Tüm Türkiye
Faaliyet Alanları
Radyasyon ölçüm cihazları ve Radyasyondan Korunma Eğitimleri
Selamlar,
Radyasyon eğitimi konusunda buraya not düşerek ileride konu hakkında bilgi arayan kişileri bilgilendirmek adına durumu kısaca özetlemek isteriz.
Eğitim başvurulacak lisansa göre değişmektedir. Toplama ayırma, ATY, Geri dönüşüm vs lisanslarda 1 günlük Radyasyondan Korunma Eğitimi alınması yeterlidir.
Yurtdışı Metal Hurda İthalat İhracat, Liman İşletmesi vs gibi izinler alınırken ise kısaca RÖRK olarak adlandırılan 4 günlük eğitim + Sınav sürecinin tamamlanması gerekmektedir.

TENMAK onaylı eğitim kuruluşu olan firmamız bu eğitimlerin hepsini rutin olarak yapmaktadır.
Kayıt olmak için egitim.aytan.app adresini kullanabilirsiniz.