Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bağlantı izin yenileme hakkında

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Aytaç Tekez tarafından paylaşıldı.

 1. Aytaç Tekez

  Aytaç Tekez CMNet Üyesi

  merhabalar arkadaşlar,

  eskişehir küçük sanayi sitesinde yer alan firmamız için 6 aylık verdikleri geçici deşarj izni dolmak üzere, tekrardan bağlantı izin yenilenmesi için nereye başvuru ve nasıl bir yöntem izlemeliyim ?

  şimdiden teşekkürler.. :)
   
 2. E.KAYA

  E.KAYA CMNet Üyesi

  küçük sanayi sitesi bir kooperatif kuruluşu olarak biliyorum yanlış hatırlamıyorsam. 6 aylık süre verdiğine göre kendi arıtması var. normal şartlarda OSB uygulamasıdır. 6 aylık sürenin mantığı, numune alınır, ilgili tabloya göre incelenir ve altyapı sistemine deşarjı kabul edilir. bu 6 aylık süre sabit değildir, dilerse kısaltabilir ya da uzatabilir. 6 aylık süre dolmak üzereyse bu süreyi veren kuruluşa elinizdeki ilgili belgeleri ilgi tutarak başvuru yapmanız gerekecek. başka bir yere başvurmanıza gerek yok.
   
 3. Çağatay Atay

  Çağatay Atay CMNet Üyesi

  Size geçici belgeyi veren kuruma gidin sürenin dolmak üzere olduğunu ve belgeyi yenilemek istediğinizi söyleyin. Muhtemelen onlarda form vardır onu alırsan orda ne istediğini madde madde yazar. Eğer böyle bir başvuru formları yoksa ne istediklerini sorun yönlendirirler.
   
 4. Aytaç Tekez

  Aytaç Tekez CMNet Üyesi

  ilgilendiğiniz için teşekkürler, arkadaşlar :) evet kooperatif adına alınmış bir geçici deşarj izni, küçük sanayi sitesi kooperatifi başlatması lazımmış süreçleri..
   

İlginizi Çekebilir

41.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.
pvc_yer_dosemesi_bordo.jpg
Arkadaşlar bir firmamızda bu atıktan var? Geri kazanımını yapan firma var mı?