• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Bakalım kaç tane dürüst var...

madem ÇEVRE MÜHENDİSİSİN ne kadar MAAŞ alıyorsun

• Kullanılan toplam oy
    29
  • Anket kapatılmış .
@o_gencoglu

Maalesef tam çözüm olmuyor. Çevre görevlisi kavramı hız kazandığı zamanlar meclisten bir vekilimiz ile yemek ayarladık ve sıkıntıları olabilecekleri ilettik. Fakat çözüme ulaşmadı maalesef. Bu durumun sürekli devam ettirilmesi değişik kapıların çalınması gerekiyordu fakat bunu da biz devam ettiremedik.

Çünkü çevre ve isg yasal gereklilik yerine gelsin diye alınmış. Kalite önemli, bizi beğenecek ya ürün almak isteyenler. Bakalım artık.

Yanlış anlatma şekli olmayacaksa, diplomam hariç aldığım sertifikarla duvar kağıdı işine girsem en az bi kaç metre kare yeri kaplayabilirim diye düşünüyorum.

Ayrıca bu da büyük sıkıntı, odanın göndermiş olduğu mailleri okuyalım %98 i eğitim. Bu eğitimlerden millet para kazanıyor.

Bakanlığın sitesini okuyun haberlerin %99 u şehircilik.

Bu yüzden UYUMA UYAN diyorum. Ayrıca bu domain bana ait uyumauyan.com

Dediğim gibi şu anda talep topluyorum, alt yapıyı kuruyorum...

@gipcik
sana katılıyorum, maaşları etkiliyor bu durum. herkes bilsin ve fiyatını ona göre söylesin bir başvuruda. piyasayı bilmeden fiyat söylüyoruz, adamlar 200-300 altına çalışır nasıl olsa diye maaşı belirliyorlar.

Öncelike aynı mesajı farklı konularda yazdığınız için sildim. Destek isteniyorsa sunun bir şeyler. Neye ne şekilde destek istiyorsunuz?

sırf mesajımı sildiğiniz için... benim artık bu siteyle herhangi bir işim yok Fatih Bey;

Dediğim gibi haddinden fazla domain adresim var uygun bi kaçının tasarımıyla internet üzerinde yerimi alırım...

Benim parayla pulla bi işim yok sadece insanların yaşam standartlarını yükseltmek,

Kolay gelsin

Saygılar

yani ne yapalım istiyorsun anlamadım ki...pankart açıp gaz bombası filan mı yiyelim? sektör genişledikçe talep artıyor anca ozman düzeliyor herşey.daha 1 sene öncesine kadar iş güvenliği ne öyle bölümmü olur aç kalırsınız diyorlardı.şimdi kanun değişti herkes bu adamların peşine düştü.arkadaşım benimde anlatmak istediğim nekadar tecrübe edinirsen okadar farkın olur.2yıllık mühendisi kimse kolay kolay müdür yapmaz.özel sektörde yükseliyorsun ama bu yaptığın çalımaya ve iş verimine bağlı.eğer sırtını dayayabileceğim sağlım bir dayın yoksa yukarlarda yapacak bir şey yok tırmana tırmana ilerleyeceksin.bak geri dönüşümün ne olduğunu bilmeyen ülkem şimdi heryere kağıt-plastik-cam atığı diye ayrı kontynrlar koymaya başladı...