• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Bakanliğimiza helal olsun

Şafak Yılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
YEŞİL DANIŞMAN
Merhaba arkadaşlar
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
adresinde bulunan duyuruda kullanılan resimdeki çevre görevlisi logosu tamamen kendi hayal gücümün üretimidir. hatta logonun anlamına yönelik yarım sayfa makale dahi yazabilirim. lakin bakanlığımız bu logomuzu bizim görüşümüzü almadan kullanmıştır. bir yandan logomuzun beğenilip kullanılması hoşumuza gitmiş olsa da bakanlığımızın örnek teşkil edeceği bu durumda korsancılık yapması hiç hoşumuza gitmemiştir. logonun tarafıma ait olduğunu resmi olarak ispat edemem (patentim yok) lakin dijital kayıtlar, forumdaki profil fotomun yükleniş tarihi bunu göstermektedir.
yine de bakanlığımıza helal olsun diyorum. mesleğimize hizmet yolunda emeğimizin hiçe sayılmasına da razı oluruz.

biraz daha araştırdım ki sakarya il çevre ve şehircilik müdürlüğümüz de
logomuzu kullanmış. lakin bu kurumumuz hiç değiştirmeden aynen kullanmış. onlara da helal olsun

an itibari ile bakanlığımız ilgili düzeltmeyi yapmıştır. teşekkürler

ümüz anlaşılan kullanmakta olduğum logomu çok sevmiş, yine yapıştırmış duyurusuna. gururlandım. paylaşmak istedim. eh! bi telif hakkı verir artık...:)

@Şafak Yılmaz