• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Bakanlığımızın referans lab.da çalışan yada yapmış olan(?)

Süleyman Ç.

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
.
Orman bakanlığından abimin tavsiye ve referansıyla bu sene ki laboratuvar stajımı bakanlığımızın laboratuvarında staj yapmayı düşünüyorum burda çalışan bir abim ablam arkadaşım var ise tanışmak isterim

yahut burda staj yapan var ise biraz tecrübe ve bilgilerinden faydalanmak isterim :)

Birkaç soru sorayım burdan lazım olan olur illa
-İmkanları nasıl yani alet edevat durumu?
-en önemlisi bize uygulama bazında katkısı oluyor mu/olur mu? değiştirmeli miyim

Ben 2011 yılında yapmıştım fakat fazla memmun kalmamıştım.
Staj yapan kişi sayısı çok fazla idi
Yaptığım tarihte çalışanların çoğu izinde olduğu için diğer kişiler onların işini yapmaya çalıştığından çok yoğundular bu yüzden ilgilenemediler.
belki bütün şansızlıklar beni bulmuştur ama bana pek verimli olmamıştı.

@Tuğba Yeşil
hımm öyle yani.. ekipman olarak nasıl peki? ben sadece görsemde yeterli benim için pek deney falan pek kurcalamam çok kişi olması bir yandan iyi bir yandan da kötü ama bakalım istedikten sonra yaptırmayacak değillerdir heralde değil mi?

@suleymancetin
ekipman olarak iyi fakat ben orda iken fazla deney yapılmamıştı. Git gör ama bence fazla gün yapma başka yerlerde de yap. bence staj yapılan yer kişiye katkı sağlamalı Staj yapılan yerin çok önemli olduğunu düşünüyorum. Bakanlık ÇED de yapmıştım orası çok güzeldi mesela.