Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bakanlık izin lisans portalı yazılım uzmanı Sn. Can Güney UYAR aramıza katılmıştır...

Konu, 'ARŞİV' kısmında Gürhan Kula tarafından paylaşıldı.

1. Gürhan Kula

Gürhan Kula CMNet Üyesi

Evet doğru okudunuz. Kendisi şu anda çevrimiçi konumda ve bugün itibari ile siteye üye olmuşlardır. Can Bey aramıza hoş geldiniz.

2. Nermin Tuğralı

Nermin Tuğralı CMNet Üyesi

aaaa çok güsel bi gelişme bu bizim için arkadaşlar :))

3. çağrı

çağrı CMNet Üyesi

4. superjax

superjax CMNet Üyesi

geri bildirimleri alalım arkadaşlar

5. Seda Güney

Seda Güney CMNet Üyesi

Sitemiz adına çok güzel bir gelişme. Hoşgeldiniz efendim :) Engin bilgilerinizden nasiplenebilmek dileğiyle :))

Gürhan Kula bunu beğendi.
  6. Gürhan Kula

Gürhan Kula CMNet Üyesi

Kendileri an itibarı ile "Çevre Bakanlığı Destek" konu başlığı altında soru ve sorunlarımıza çözümler sunmaktadır....

7. Arkadaşlar teşekkür ederim.Şımartmayın beni :)

Elimden geldiği kadar sizlere yardımcı olmak isterim. Siteye üyeliğim tamamiyle kişisel bir istektir.

8. Tuğçe Kökbaş

Tuğçe Kökbaş CMNet Üyesi

Hoşgeldiniz Can Bey :) Sizi bakanlıkta görürken buralarda göreceğim desenize :)

9. Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun CMNet Üyesi

10. Burçin Hekimoğlu

Burçin Hekimoğlu CMNet Üyesi

Merhaba Can Bey;
    Hoşgeldiniz. Sizleri burada görebilmek gerçekten güzel. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
    Saygılarımla.

11. Gökhan Bayrı

Gökhan Bayrı CMNet Üyesi

Ben çok memnun oldum.

12. Gökhan Bayrı

Gökhan Bayrı CMNet Üyesi

Android tabletler üzerinden de çevre izin portalında işlemlerimizi yapabilsek çok iyi olurdu.

13. Windows'ta Explorer'da hallettik kullanıcılar hatasız kullanıyorda android kaldı :)

14. Gökhan Bayrı

Gökhan Bayrı CMNet Üyesi

Ben talebimi yazayım da, ne olur ne olmaz... ;) :)

İlginizi Çekebilir

20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.
TMGD.JPG
Arkadaşlar kolay gelsin, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı için yönetmelik yürürlüğe girmiş ve arkadaşım bu çıktıyı verdi. Gaziantep'de belgeyi almak isteyenler bana ulaşsın,arkadaşım eğitim...
indir.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...