• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Bakanlık mı TSE mı?

nurhayat öğüş

Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar,
Çevre Müh. ikinci sınıf öğrencisiyim.Bu sene zorunlu olan laboratuvar stajımın 30 gününü de Bakanlığın referans lab.ında yapmamı mı yoksa stajımı ikiye bölüm 15 Bakanlık 15 TSE mi önerirsiniz?Acil yardım biran önce başvurmam lazım.
Teşekkürler

ben ikinci sınıfta iken laboratuvar stajımı bakanlıkta yaptım.çevre referans laboratuvarı sana umduğunu veremeyebilir.biz orada staj yapan yaklaşık 20 kişiydik ve çoğu arkadaşımız akşama kadar bilgisayar başında msn facebook'ta vakit öldürdü.laboratuvar gölbaşında ve şehir merkezinden oldukça uzakta.vasıta yok.bence özel sektörde staj daha mantıklı işi öğrenmek açısından.ama ben yine de oradayken iyi insanlarla tanıştım.üslerin sana çok yardımı dokunur.

Stajınızın içeriğini belirtmemişsiniz. Bakanlıkta hangi alanda yapacaksınız TSE de hangi alanda yapacaksınız. İçeriği bilmesemde bkanlık öneririm. Hiç değilse çevre yaparsınız orada.