• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Bakanlık

Sefa Kaç

CMNet Üyesi
Kayıt
23 Şubat 2009
Mesajlar
24
Beğeniler
14
Şehir
Ataköy, İstanbul
#1
Tıbbi atıkların kontrolü ve bertarafı için alınması gereken firma lisans belgesi ve araç lisans belgesi eski adıyla çevre ve orman bakanlığına bağlı il çevre orman müdürlüklerinden alınıyordu; şimdi bu lisans başvuruları için T.C. Orman ve Su işleri bakanlığına mı başvurmamız gerekir? Bu konuda bilgisi olan arkadaşların cevabını bekliyorum.İyi Çalışmalar.
 
Kayıt
15 Kasım 2010
Mesajlar
206
Beğeniler
97
Şehir
Körfez/KOCAELİ
#4
Cevap: Bakanlik

çevre ve şehircilik bakanlığının ve il müdürlüklerinin internet sayfaları daha oluşturulmakta.eski sayfalarda aynı şekilde devam ediyor.hatta cevre ve orman ibaresi 1-2 gün içinde orman ve su olsu.yazacağınız resmi yazılarda çevre ve şehircilik ibaresi olması gerekiyor.
 
Kayıt
25 Kasım 2009
Mesajlar
786
Beğeniler
485
Şehir
İstanbul
#5
Cevap: Bakanlik

Linki görmek için izniniz yoktur Giriş yap veya kayıt ol.


linkte çevre yönetimigenel müd.lüğü çevre ve şehirciliğe bağlı gözüküyor ve istanbulda atık yönetim birimi komple çevre ve şehirciliğe taşındı...

bu karışıklık uzun bi süre gidecek gibi bence siz il çevreleri arayın ve sorun (eskisi ve yenisini)