• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Baş denetçi kalite yönetim sistemi eğitimi(iso 9001:2008) ankara

Tuğba Coşkun

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Serbest
ADI: BAŞ DENETÇİ KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ (ISO 9001:2008)

KODU: JLB 01

EĞİTİM AMACI
ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Standardına uygun olarak kurulmuş Kalite Yönetim Sisteminin yeterliliğini, uygunluğunu ve etkinliğini saptamak için yapılan sistem denetimi aşamalarını açıklamak, bu amaca yönelik profesyonel Kalite Yönetim Sistemi denetçisi yetiştirmek. ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi çalışmalarına yeni başlayan kuruluşlara sistem kurma çalışmalarına yardımcı olmak amacı ile izlenmesi gereken yöntemleri eğitim programı ile açıklamak. Kalite Yönetim Sistemi 3. taraf denetimlerini etkin olarak gerçekleştirmek için; uluslararası onaylı, gerekli olan bilgi ve becerilere sahip, potansiyel Denetçi / Bas Denetçi yetiştirmek.

AKREDİTASYON: RABQSA & IRCA

EĞİTİM DİLİ: Türkçe

EĞİTİMCİLER: Eğitim, RABQSA & IRCA onaylı Baş Denetçi ve eğitmenler tarafından verilecektir.

EĞİTİM TARİHİ: 9-10-11-12-13 ŞUBAT 2013

EĞİTİM KAPSAMI
1. ve 2. Gün: AU Modülü - "Yönetim Sistemleri Denetimi"
• Kalite, QMS & QMS dokümantasyonun tarihi
• Sürekli iyileştirme
• Standartlar & ISO 9001
• Denetim süreci
• İletişim becerileri
• Denetçinin rolü, sorumlulukları ve becerileri
• Soru geliştirme
• ISO 19011
• Denetim planları ve gözden geçirme
• Denetim raporları ve düzeltici faaliyetler
• Denetçi teknikleri
• Süreç tabanlı denetim ve örnekleme

3. ve 4. Gün: QM Modülü - "Kalite Yönetim Sistemleri Denetimi"
• ISO 9001:2001 standardındaki yeni değişimler
• Son gelişmeler
• Kabul edilebilir hariç tutmalar & denetimlerin kapsamı
• Kalite yönetim prensipleri
• ISO 9001'in unsurları (ayrıntılı açıklamaları)
• Entegre yönetim sistemleri.

5. Gün: TL Modülü - "SistemDenetim Takımlarınn Yönetimi"
• Sertifikasyon süreci
• Denetçi becerileri ve yetenekleri
• Denetçinin denetleme kodu
• Denetimin yasal/etik yönü
• JAS-ANZ, RABQSA & ANZSIC Kodları

KATILIMCILAR
Danışmanlar, denetçiler ve denetçi adayları, üst ve orta kademe yöneticiler, kuruluş içinde Kalite Yönetim Sistemini süreç bazlı geliştirmek isteyen profesyoneller.

KATILIMCI SAYISI: 20 kişi.

EĞİTİM SÜRESİ: 5 gün

EĞİTİM ÜCRETİ: 1000 TL+KDV
CPA 'DAN DAHA ÖNCE EĞİTİM ALANLARA 750 TL+KDV

(VERİLEN ÜCRETE SERTİFİKALANDIRMA, EĞİTİM DÖKÜMANLARI, KATILIMCILARIMIZA EĞİTİM ARALARINDA SUNACAĞIMIZ İKRAMLAR DAHİLDİR)

Kredi kartı ile ödeme ve taksitlendirme imkanı.

SINAV: Katılımcılar eğitimdeki aktiviteler sırasında ve son gün öğleden sonra yazılı bir sınavla etkin olarak değerlendirilir. Eğitimdeki tüm katılımcılar bir katılım sertifikası alır.

SERTİFİKA: Yetkin görülen katılımcılar aynı zamanda "Yetkinlik Sertifikası" alır.

EĞİTİM YERİ:

*EĞİTİMDEN 10 GÜN ÖNCE KATILIMCILARIMIZA TELEFON, SMS VE MAİL YOLU İLE İLETİLECEKTİR.

NOT: cevremuhendisleri.net üyelerine 700 tl + kdv :)